ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ

Шановні пані та панове!

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 05.05.2017 № 466 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 05 травня 2017 року за № 78/2285 (зі змінами) Донецька обласна державна адміністрація оголошує конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись фінансова підтримка на реалізацію проектів.

Інформацію для розповсюдження розміщено на сайті облдержадміністрації dn.gov.ua у розділі «Поточна діяльність» (підрозділах «Малий та середній бізнес» та «Український донецький куркуль»).

Заявки на участь у черговому конкурсному відборі та відповідні документи подаються до 13 березня 2018 року (включно) до департаменту економіки облдержадміністрації за адресою:  м. Краматорськ, вул. Богдана Хмельницького, 6, кабінет 412.

Проведення конкурсного відбору заплановано на 28 березня 2018 року.


Додаткова інформація за тел. (050) 623-80-08 або електронною поштою: 00282@dn.gov.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on pocket
Share on skype
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: