Працівники департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької облдержадміністрації на чолі з директором департаменту Артемом Чаганом долучилися до всесвітньої акції «Озеленення планети», в рамках якої 10 квітня 2021 року за один день по всій країні та за її межами буде висаджено мільйон дерев.

Так сьогодні понад 12 тисяч саджанців сосни звичайної  висадили працівники Донецької обласної державної адміністрації на території Лиманського лісництва – це близько двох гектарів нового хвойного лісу.

Місією проєкту «Озеленення Планети» є привернення уваги до проблем глобального потепління та відновлення екосистеми землі, формування позитивного іміджу України у світі через колективну історію успіху та об’єднання людей по всій планеті. Планується висадити 100 000 000 дерев по всій планеті протягом трьох років; відновити екосистему Землі; об’єднати людей планети та змінити екосвідомість людей у всьому світі до шанобливого ставлення до природи. Для Донеччини, екосистема якої потерпає від негативного впливу великих промислових підприємств та бойових дій, це має особливе значення.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print
Scroll Up

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: