(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Донеччина взяла участь в 32 Міжнародної агропромислової виставки “АГРО 2020”

Представники Донецької обласної державної адміністрації на чолі з директором департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації Артемом Чаганом беруть активну участь у роботі 32 Міжнародної агропромислової виставки “АГРО 2020”, яка проходитиме у Києві на території НК «Експоцентр України» з 11 по 14 серпня поточного року. Урочисте відкриття заходу відбулося 11 серпня 2020 року за участі Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашка.

Україна займає лідерські позиції в агропромисловому бізнесі. З боку Уряду велика увага зараз приділяється програмам розвитку цієї галузі. Основні напрямки сьогодні це – реформування земельних відносин, земельного законодавства, державні програми підтримки малого підприємництва в агропромисловому комплексі, малого фермерства, програми розвитку переробки та інші сектори», – зауважив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Після вітального слова Прем’єр-міністр Денис Шмигаль та Міністр Ігор Петрашко здійснили огляд сільгосптехніки провідних українських виробників та відвідали стенд Донеччина аграрна.

Facebook
Pocket
Email
Print