(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Допомога МОМ населенню, що постраждало від конфлікту в Україні

МОМ подовжує свою програму підтримки найуразливіших категорій вимушених переселенців.

Проектом «Безумовна грошова допомога внутрішньо переміщеним особам (ВПО) в Україні», що фінансується Урядом Німеччини, у 2016 році буде охоплено Вінницьку, Житомирську,  Запорізьку, Миколаївську,  Одеську,  Полтавську, Сумську, Харківську, Херсонську, Чернігівську, Черкаську Донецьку та Луганську (підконтрольні Уряду території) області.

Грошова допомога надаватиметься ВПО, що нещодавно переїхали до вищевказаних областей із числа таких уразливих категорій:

  • Особи віком від 70 років;
  • Особи з першою та другою групою інвалідності, які втратили працездатність, за наявності підтверджуючих документів;
  • Сім’ї з дітьми-інвалідами, що не досягли 18 років;
  • Родини з трьома та більше дітьми;
  • Сім’ї, де діти віком 0-18 років виховуються одним із батьків за наявність документів, що підтверджують статус одинокої матері / батька.

Для уникнення дублювання грошової допомоги із іншими організаціями у Донецькій та Луганській областях, грошова допомога від МОМ надаватиметься тільки ВПО, що були переміщені до наступних районів цих двох областей:

Донецька область: Добропільський, Олександрівський, Великоновосилківський, Селидівський.

Луганська область: Білокуракинський, Міловський.

Із списком населених пунктів, що входять до цих районів, ви можете ознайомитися у додатку.

Проектом планується охопити 4 350 осіб (по 335 осіб на область) протягом першого туру виплат, що триватиме у травні-липні 2016 року. Безумовна грошова допомога виплачуватиметься у розмірі 1980 грн. на особу строком на три місяці (660 гривень на особу на місяць).

 

 

Номер гарячої лінії проекту

0 800 215 025

(понеділок-п’ятниця з 10:00 до 17:00)

 


[gview file=”http://www.www.agro.dn.gov.ua/downloads/2017/04/Kejs-Polushko.pptx”]


Про організацію

Представництво МОМ в Україні почало працювати в Києві у 1996 році, коли Україна отримала статус країни-спостерігача при МОМ. У 2001 році Україна звернулась із запитом про надання їй статусу країни-члена МОМ, і у 2002 році Парламент України ратифікував статут організації.

Відповідно до загальної стратегії МОМ, діяльність Представництва МОМ в Україні спрямована на сприяння усвідомленню можливостей і проблем міграції в українському контексті. Максимізація цих можливостей й зведення до мінімуму проблем, викликаних міграційними переміщеннями, — це керівні принципи всіх заходів і програм, які реалізує Представництво.

Представництво МОМ в Україні надає допомогу внутрішньо переміщеним особам (ВПО) і людям, які зазнали наслідків конфлікту, протидіє торгівлі людьми, надає допомогу Уряду у протидії неврегульованій міграції та покращенні системи управління міграційними процесами,а також розробляє політику в галузі охорони здоров’я, яка враховувала б мігрантів.

Водночас Представництво МОМ в Україні долучається до використання потенціалу розвитку міграції, поширення інформації про міграцію, популяризації культурного розмаїття та протидії ксенофобії та нетерпимості.

Протягом 20 років роботи в Україні МОМ надала допомогу близько півмільйона мігрантів (громадян України та інших держав), внутрішньо переміщених осіб, потенційних мігрантів, постраждалих від торгівлі людьми та іншим уразливим групам безпосередньо або через партнерів по проектах.

Згідно з міжнародно визнаними стандартами та найкращими практиками, систему моніторингу і оцінки (МіО) МОМ в Україні очолює спеціальний підрозділ МіО, який здійснює керівництво та забезпечує дотримання загального підходу до програм, що базується на впливі.  Представництво також має відпрацьовану систему подачі скарг, використовує інструменти оцінки вдоволення бенефіціарів та дотримується антикорупційних механізмів і прозорості.

Facebook
Pocket
Email
Print