(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Дотація за молодняк ВРХ

На виконання пункту 9 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 107 (із змінами) (далі – Порядок) для отримання спеціальної бюджетної дотації за вирощування молодняку великої рогатої худоби по Донецькій області станом на 01 вересня 2018 року прийняли участь у програмі – 997 фізичних осіб, нараховано дотації – 1,2 млн. грн. на 1976 голів молодняку ВРХ.


Зазначимо, відповідно до пункту 9 Порядку дотація за молодняк ВРХ надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб. Дотація за молодняк великої рогатої худоби надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняку в розмірі за досягненням відповідного віку:

  • 4 місяців – 300 гривень за голову,
  • 8 місяців – 700 гривень,
  • 12 місяців – 1 500 гривень.

Загалом при досягненні молодняку 12 місячного віку кожен власник тварини може отримати 2 500 гривень.

Для отримання дотації з Державного бюджету України фізичні особи-власники тварин повинні подати за місцезнаходженням господарства до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної наступні копії таких документів:

  1. паспортів великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняка – виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;
  2. паспорта громадянина України;
  3. довідки або договору про відкриття рахунка в банку;
  4. документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті).
Facebook
Pocket
Email
Print