Дотація за молодняк ВРХ

Дотація за молодняк ВРХ

На виконання пункту 9 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 107 (із змінами) (далі – Порядок) для отримання спеціальної бюджетної дотації за вирощування молодняку великої рогатої худоби по Донецькій області станом на 01 вересня 2018 року прийняли участь у програмі – 997 фізичних осіб, нараховано дотації – 1,2 млн. грн. на 1976 голів молодняку ВРХ.


Дотація за молодняк ВРХ

Зазначимо, відповідно до пункту 9 Порядку дотація за молодняк ВРХ надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб. Дотація за молодняк великої рогатої худоби надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняку в розмірі за досягненням відповідного віку:

  • 4 місяців – 300 гривень за голову,
  • 8 місяців – 700 гривень,
  • 12 місяців – 1 500 гривень.

Загалом при досягненні молодняку 12 місячного віку кожен власник тварини може отримати 2 500 гривень.

Для отримання дотації з Державного бюджету України фізичні особи-власники тварин повинні подати за місцезнаходженням господарства до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної наступні копії таких документів:

  1. паспортів великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняка – виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;
  2. паспорта громадянина України;
  3. довідки або договору про відкриття рахунка в банку;
  4. документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on pocket
Share on skype
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: