(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

ДП «Артемсіль» Обзор новин за місяць

Серпневі показники ДП «Артемсіль» більші на 57% за минулорічні

01.09.2016
У серпні 2016 року ДП «Артемсіль» виконало план на 102%, і видобуло 179,3 тисячі тонн солі. Цей показник вищий на 57,3% за минулорічний. 

Нагадаємо, що з 15 серпня 2016 року солевидобувне підприємство розпочало  відвантаження солі дорожнім організаціям. Згідно з заявками, до грудня 2016 року 24 облавтодори планують придбати понад 100 тис. тонн солі для посипання доріг. Станом на 1 вересня 2016 роки вже відвантажено 21 тис. тонн, що становить понад 20% від загального обсягу заявок. Дані поставки здійснюються в рамках виконання умов Меморандуму про співпрацю між ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», ДП «Артемсіль» та ПАТ «Українська залізниця», який було підписано 5 серпня 2016 року.


 ДП «Артемсіль» майже на 20% збільшило оклади співробітників

 

12.09.2016
Завдяки гарним фінансовим результатам, ДП «Артемсіль» отримало можливість направити кошти на соціальний захист працівників. Так, з 1 серпня 2016 року на 18% збільшені тарифні ставки і посадові оклади всіх співробітників. За підсумками серпня 2016 року середня заробітна плата склала 7846,9 грн, що на 57,4% вище, ніж за аналогічний період 2015 року.

Така можливість з’явилася за результатами роботи підприємства 8 місяців 2016 року. За цей період ДП «Артемсіль» подвоїло чистий прибуток (86,2 млн грн) у порівнянні з аналогічним періодом 2015 року(38,1 млн грн).

Крім того, в серпні 2016 року ДП «Артемсіль» виконало план з виробництва солі на 102%. За цей період видобуто і перероблено 179,3 тис. тонн солі, що на 57,3% вище, ніж минулоріч. Така тенденція щодо позитивної динаміки виконання фінплану і збільшення доходу спостерігається третій місяць поспіль.

Довідка: ДП «Артемсіль» – одне з найбільших підприємств з видобутку і реалізації кухонної солі (NaCl) на території Центральної та Східної Європи. Виробничі потужності ДП «Артемсіль» знаходяться в м. Соледар (Донецька область). Підприємство експортує продукцію до 19 країн світу.


ДП «Артемсіль» за 8 місяців поповнило державний бюджет на 140 мільйонів гривень

16.09.2016
sol-fasovka-1-kg-inet
Державне солевидобувне підприємство «Артемсіль» за підсумками 8 місяців 2016 року перерахувало до бюджетів усіх рівнів податків і зборів на загальну суму 140 млн гривень.

За підсумками січня-серпня 2016 року податок на доходи фізичних осіб склав – 26,4 млн грн, відрахування частини чистого прибутку – 25,8 млн грн, рентна плата за надра – 30,2 млн грн, єдиний соціальний внесок – 32,8 млн грн, військовий збір – 2,2 млн грн, інші податки і збори – 22,6 млн гривень.

Також за вказаний період «Артемсіль» суттєво покращило свої фінансові показники. Чистий прибуток підприємства за 8 місяців поточного року збільшився більш ніж в два рази – до 86,2 млн грн, що на 105% більше, ніж за аналогічний період 2015 року.

Довідково:

ДП «Артемсіль» – одне з найбільших підприємств з видобутку і реалізації харчової солі (NaCl) на території Центральної та Східної Європи. Виробничі потужності ДП «Артемсіль» знаходяться в м. Соледар (Донецька область). Підприємство експортує продукцію до 19 країн світу.
ДП «Артемсіль» є одним з найбільших платників податків в Україні, з високою фінансовою дисципліною та соціальною відповідальністю. 


ДП «Артемсіль» закупить італійське обладнання для модернізації виробництва

21.09.2016
Державне солевидобувне підприємство «Артемсіль» планує закупити фасувальне обладнання у італійської компанії-виробника «BETTI» S.R.L.

Рішення про співпрацю прийнято за підсумками візиту делегацій найбільших європейських виробників фасувального обладнання, яке відбулося в ДП «Артемсіль» 20 вересня 2016 року. Свої пропозиції щодо постачання фасувального обладнання для нових виробничих ліній представили італійська компанія «BETTI» S.R.L. і італійська компанія «CURTY» S.P.A. спільно з українським виробником ТОВ ЗУО «Термо-Пак».Метою зустрічі було публічний розгляд пропозицій фірм виробників і їх обговорення з технічними фахівцями ДП «Артемсіль». Крім того, делегації відвідали цех, де планується встановлення нових виробничих лінії.

asВ результаті проведення переговорної процедури більшість фахівців ДП «Артемсіль» підтримали пропозицію виробника «BETTI» S.R.L. Крім цінової переваги компанія має добру ділову репутацію і досвід роботи з більшістю європейських виробників харчової солі, серед яких ESCO GMBH (Німеччина), AKZO SALT (Данія), ITALKALI (Італія), SALINE DE BEX (Швейцарія). Важливо й те, що «BETTI» S.R.L. спеціалізується на випуску фасувального обладнання саме для солі. Компанія має в Україні офіційне представництво й штат технічних фахівців для обслуговування свого обладнання.

«Ми дали можливість двом найбільшим компаніям-виробникам представити свої пропозиції та презентувати обладнання. Впевнені, що використання сучасних технологій дозволить виготовити продукцію, що відповідає європейським нормам якості», – зазначив в.о. директора ДП «Артемсіль» Володимир Доля.

Підписання контракту на поставки фасувального обладнання з італійським виробником «BETTI» S.R.L. планується вже в жовтні після обговорення всіх умов.

ou3stktljfeВідзначимо, що раніше ДП «Артемсіль» оголосило про проведення торгів в системі ProZorro із закупівлі фасувально-пакувальної лінії, але аукціон не відбувся. З метою придбання найбільш якісного, сучасного та ефективного обладнання підприємством було розглянуто питання укладення договору безпосередньо з виробником. Для цього була проведена переговорна процедура з представниками компаній «BETTI» S.R.L. і «CURTY» S.P.A., які є найбільшими європейськими виробниками фасувального обладнання і мають досвід роботи з солевидобувними підприємствами.

Нагадаємо, що в цьому році в ДП «Артемсіль» розпочато програму з модернізації рудників. Метою цього масштабного проекту є випуск солі вищого сорту в покращеній упаковці.


За інформацією прес-служби ДП “Артемсіль” та МінАгрополітики


Facebook
Pocket
Email
Print