(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Директор департаменту на колегії облдержадміністрації доповів про підсумки збирання врожаю ранніх зернових та зернобобових культур та хід проведення осіннього комплексу польових робіт у 2019 році

24 версеня Донецькій ОДА розпочалось засідання колегії під керівництвом голови облдержадміністрації Павла Кириленка. Участь у заході також взяли заступник голови Вадим Филашкин, керівництво структурних підрозділів ОДА, районних адміністрацій, міських рад, представники громадськості, правоохоронних органів та військові.

На початку засідання Павло Кириленко розповів про кадрові призначення та представив першого заступника голови Ігоря Мороза.

Директор департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрації Артем Чаган інформував про підсумки збирання врожаю ранніх зернових та зернобобових культур та хід проведення осіннього комплексу польових робіт у 2019 році.

Наприкінці доповіді було повідомлено про розширення функцій департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій за кількома напрямками:

1. Забезпечення реалізації повноважень облдержадміністрації з вирішення земельних питань, в тому числі здійснення заходів, пов’язаних з державною реєстрацією права держави на земельні ділянки, що розташовані на території міст обласного значення.

2. Активізація роботи щодо надання інвестиційно привабливих водних об’єктів у користування шляхом проведення торгів на умовах оренди у комплексі з земельною ділянкою.

3. Проведення інформаційної кампанії щодо підготовки до запуску ринку землі.

Також під час заходу розглянули стан підготовки підприємств житлово-комунального господарства та електроенергетики області до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років; хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Донецької області на 2019 рік та основні напрями розвитку на 2020 і 2021 роки.

 

Facebook
Pocket
Email
Print