(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Директор департаменту відвідав Покровський район та обговорив з аграріями проблемні питання

18 квітня 2023 директор департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації Артем Чаган здійснив робочу поїздку до Покровського району разом з головою Покровської районної військової адміністрації – Володимиром Замотаєвим та в.о. голови Покровської районної ради – Юрієм Середою.

Сільськогосподарські підприємства та фермерські господарства району проводять комплекс весняно-польових робіт, зокрема, ведуть сівбу ранніх ярих зернових та зернобобових культур, проводять догляд та підживлюють посіви озимих культур мінеральними добривами.

Окремі господарства району ведуть сівбу льону олійного та вівса голозерного, а також готують ґрунт для сівби просапних культур.

Безпосередньо в польових умовах з аграріями району відбулася відверта розмова щодо шляхів вирішення нагальних проблемних питань в галузі агропромислового виробництва, які виникають під час воєнного стану, забезпечення насінням сільгоспкультур та мінеральними добривами.

Серед проблемних питань для аграріїв залишаються: здійснення пільгового оподаткування, визначення агропідприємств критично важливими, удосконалення процедури бронювання працівників сільського господарства.

За результатами робочої поїздки було наголошено: проблемні питання аграріїв, які можна вирішити на районному та обласному рівнях, будуть вирішені.

Що стосується проблемних питань, які потребують вирішення на державному рівні, будуть спрямовані відповідні пропозиції до Мінагрополітики України та інших центральних органів виконавчої влади.

Facebook
Pocket
Email
Print