(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Фермерське господарство “Чернов Ю.М.”продовжує виробництво в складних умовах війни

Директор департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації Артем Чаган відвідав фермерське господарство Чернов, яке здійснює виробничу діяльність на території Великоновосілківської територіальної громади Волноваського району та має в обробітку землі сільськогосподарського призначення. Крім виробництва продукції рослинництва, господарство займається розведення великої рогатої худоби. Так, до початку воєнних дій на території області в підприємстві утримувалося 400 голів великої рогатої худоби, в т.ч. 170 голів корів.

Внаслідок активних бойових дій на території області, підприємство постраждало від чергових обстрілів, відзначаються руйнування приміщень, але фермерське господарство Чернов проводить роботу по відновленню виробничих приміщень та в надзвичайно складних умовах воєнного часу продовжує виробничу діяльність із утримання великої рогатої худоби, виробництва молока та реалізації його на молокопереробне підприємство Дніпропетровської області.

Попри всі негаразди господарством продовжується робота із нарощування поголів’я молодняку ВРХ та дотримання технологічних вимог у вирощуванні великої рогатої худоби.

Також, ведеться робота щодо нарощування чисельності поголів’я тварин, на теперішній час в господарстві утримується 550 голів великої рогатої худоби, в т.ч. 250 голів корів, що надає можливості нарощувати обсяги виробництва молока та м’яса яловичини.

Facebook
Pocket
Email
Print