(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Фермери, які вирощують не генномодифіковану сою, зможуть отримати компенсацію за насіння

В Україні стартував проєкт з підтримки малих фермерів, які вирощують сою з оригінального насіння. Проєкт ініціювала Асоціація «Дунайська Соя», щоб показати переваги оригінального насіння сої відносно генномодифікованого.

Аграрії отримають 15% компенсації за придбане оригінальне сертифіковане насіння сої під посівну кампанію-2023. У проєкті можуть взяти участь виробники із загальним земельним банком до 1 тисячі  га, кінцевими бенефіціарними власниками яких є громадяни України.

Як зазначають ініціатори проєкту, фермерам також нададуть агрономічний супровід  з боку фахівців Асоціації в рамках впровадження програми «Протеїнового партнерства». Така підтримка, на думку Асоціації,  стимулюватиме українських аграріїв вирощувати не генномодифіковану сою і сприятиме розвитку потенціалу малих фермерів.

Період проведення проєкту: з 3 квітня по 31 липня 2023 року включно.

Деталі, перелік документів та інструкція щодо участі вказані на сайті проєкту.

Довідково: Асоціація «Дунайська Соя» реалізує свою діяльність за підтримки Австрійської Агенції з Розвитку (ADA, Austrian Development Agency) Donau Soja is supported by the Austrian Development Agency. Проєкт “Протеїнове партнерство” –  ініціатива,  що покликана сприяти збільшенню обсягу не-ГМ сої, виробленої сталим способом, у Сербії, Боснії та Герцеговині, Молдові та Україні.

Джерело

Facebook
Pocket
Email
Print