(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Фінансові рішення для розвитку аграрного бізнесу (Довідник сільгоспвиробника)

[gview file=”http://www.www.agro.dn.gov.ua/downloads/2019/01/Finansovi-rishennya-dlya-rozvytku-agrarnogo-biznesu-Dovidnyk-silgospvyrobnyka.pdf”]

Матеріал, що міститься в цій роботі, захищений авторським правом. Копіювання та/або передача цієї роботи частково або у повному обсязі без дозволу може вважатися порушенням чинного законодавства. МФК сприяє розповсюдженню своєї роботи та зазвичай своєчасно надає дозвіл на відтворення частин роботи, і якщо відтворення здійснюється для освітніх та некомерційних цілей, робить це безоплатно на підставі повноважень та повідомлень, які ми можемо обґрунтовано вимагати. МФК не гарантує точності, вірності та повноти інформації, що міститься в цій роботі, або висновків чи суджень, описаних тут, і не несе відповідальності за будь-які упущення або помилки (зокрема, без обмеження, друкарські та формальні помилки) в інформації або за довіру до неї. Межі, кольори, позначення та інша інформація, що міститься на будь-якій карті в цій роботі, не означають будь-яке рішення Світового банку щодо правового статусу будь-якої території або схвалення чи прийняття таких меж. Результати, тлумачення та висновки, викладені в цьому документі, не обов’язково відображають думку Виконавчих директорів Світового банку або органів управління, які вони представляють.

Зміст цієї роботи викладено виключно для загальних інформаційних цілей, та він не призначений для надання консультацій із юридичних, страхових чи інвестиційних питань, а також суджень щодо доцільності будь-яких інвестицій або заяв будь-якого типу. МФК або її підрозділи можуть інвестувати, надавати інші консультації або послуги, чи іншим чином мати фінансовий інтерес у певних компаніях та сторонах (зокрема зазначених у цьому документі).

Всі інші запити щодо прав та ліцензій, зокрема вторинних авторських прав, необхідно надсилати до Відділу корпоративних зв’язків МФК за адресою: Північно-західний Вашингтон, округ Колумбія, 20433, Пенсильванія авеню, 2121 (2121 Pennsylvania Avenue, N.W., Washington, D.C. 20433).

Міжнародна фінансова корпорація — це міжнародна організація, заснована на підставі Письмової угоди між її країнами-членами та членом Групи світового банку. Усі назви, логотипи та товарні знаки є власністю МФК, і використання будь-якого з таких матеріалів для будь-якої мети без прямої письмової згоди МФК заборонено. Крім того, «Міжнародна фінансова корпорація» та «МФК» є зареєстрованими товарними знаками МФК, які захищені відповідно до міжнародного права.

© Міжнародна фінансова корпорація 2018. Усі права захищені.
Північно-західний Вашингтон, округ Колумбія, 20433, Пенсильванія авеню, 2121 www.ifc.org

Facebook
Pocket
Email
Print