Фундація AgroChallenge, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім.І.Сікорського», Науковий парк «Київська політехніка» та Інноваційна екосистема “Sikorsky Challenge”
Фундація AgroChallenge, яка є відкритим майданчиком для реалізації інноваційного потенціалу агросектора проводить ІV Конкурс інноваційних проектів. Фундація включає в себе конкурс стартапів (проектів), бізнес-акселератор, грантовий фонд та інвестиційну платформу.
Пріоритетними напрямками розробок (проектів) визначені: технологічні розробки та ІТ-рішення для АПК; енергозберігаючі технології, тваринництво, рослинництво, переробка сільськогосподарської продукції, меліорація, садівництво, сільськогосподаське машинобудування, виробництво комбікормів, добрив, моделі сучасного села, тощо.
Автори актуальних проектів будуть мати можливість працювати з консультатами, провести випробування та презентувати проект інвесторам.
Конкурс проводиться в рамках VI Фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2017»
- Якщо ви – фермер, який вирішив проблему у своєму господарстві в інноваційний спосіб;
- Якщо ви – науковець, маєте інноваційну розробку в агросфері, але не знаєте, як її монетизувати;
- Якщо ви – розробник, який створив прототип інноваційного продукту для сільськогосподарської сфери.
Подайте заявку на ІV Конкурс інноваційних проектів “AgroChallenge 2017”.
Ми проведемо професійну експертизу поданих проектів. Найкращі отримають можливість пройти програму акселерації. В ході якої досвідчені ментори допоможуть командам створити або завершити прототип продукту, скласти бізнес – план і підготуватися до презентації проекту інвесторам.
Разом ми побудуємо модель переходу від ідеї до впевненого старту і зрілого бізнесу.
ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМИ КОНКУРСУ
- Дрони, які могли б знімати і відразу інтерпретувати проблему з записом координат проблемних ділянок
- Дрон-оприскувач на 20-25 кг
- Система моніторигну висіву насіння для посівних комплексів суцільного висіву (акустичні датчики), інші датчики обліку ТМЦ
- Датчики вимірювання ущільненості грунту під час виконання технологічної операції з можливістю картографування
- Дистанційне вимірювання хвороб, шкідників, забур’яненості
- Електромагнітні сенсори для вимірювання вологості та ущільненості ґрунту
- Лічильник фактично спожитого палива
- Збільшення часу добової роботи комбайна на різних зернових колосових за рахунок просушки зерна до обмолоту від продукування тепла самим комбайном під час роботи
- Система очищення стічних вод
- Аналіз ґрунту, рослин на наявність поживних елементів.
- Переробка відходів с/г діяльності
- Висіваючи системи для точного розподілення насіння
- Системи підвищення ефективності поливу
- Компактний сифон для зняття тиску повітря в шляхопроводах агрегату на виході до сошників

Якщо Ви вирішили подати заявку до нас на конкурс, зверніть увагу на основні 5 критеріїв, яким повинен чітко відповідати Ваш проект.
Критерій №1. Відповідність тематиці конкурсу – ми розглядаємо тільки ті проекти, які мають пряме відношення до сільського господарства .
Критерій №2. Актуальність і проблематизація – проект повинен вирішувати будь-яку с / г проблему в масштабах регіону /країни / світу.
Критерій №3. Інноваційність – проект повинен являти собою будь-якої новаторський (раніше не використовувався) метод / послугу / технологію / продукт, створення якого вирішує будь-яку с / г проблему.
Критерій №4. – Проект повинен бути прибутковим – Ви повинні мати бізнес-план і чітко розуміти, яким чином плануєте отримувати прибуток, хто основні споживачі / користувачі Вашого методу / послуги / технології / продукту, ніж Ваше рішення краще подібних, вже існуючих в світі і, нарешті, як припускаєте масштабувати (розвивати) свій проект.
Критерій №5. – Наявність команди проекту.
Хороший стартап – це хороша команда. Чи не ідея і навіть не її реалізація, а команда – згуртована, надійна група однодумців, із загальною ідеологією і з одним вектором розвитку, з психологією власників, а не найманих працівників. Тому що хороша команда може реалізувати будь-яку ідею, не розвалиться після невдалої реалізації, а переключиться на іншу ідею і продовжить шлях до успіху, зможе пройти перевірку грошима і «мідними трубами», зможе виростити свій стартап в діючий масштабований бізнес.
Подати заявку можна на нашому сайті agrochallenge.com.ua клікнувши на кнопку «Стати учасником» і заповнивши анкету.
Детальніше про підготовку проекту і особливості подачі проектної заявки читайте на нашому сайті в розділі Новини статті з рубрики «Подорожні нотатки бізнес-акселератора», в них дана покрокова інструкція написання проекту.
Для тих, хто хоче швидко і ефективно навчитися генерувати інноваційні ідеї, створювати на їх основі продукт, грамотно писати проекти і презентувати їх інвесторам, ми створили тренінг “Управління проектом: від ідеї до залучення інвестицій” .
Тренінг проводять кращі фахівці-практики бізнес-акселератора AgroChallenge. В основі тренінгу – реальні кейси з досвіду їх роботи з інноваційними і інвестиційними заявками.
Якщо у Вас виникли додаткові питання, на них дадуть відповідь
Ярослав Невмержицький
067 1565588
Микола Трунов
095 7671363