(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Фундація AgroChallenge проводить ІV Конкурс інноваційних проектів

Фундація AgroChallenge, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім.І.Сікорського», Науковий парк «Київська політехніка» та Інноваційна екосистема “Sikorsky Challenge”

Фундація AgroChallenge, яка є відкритим майданчиком для реалізації інноваційного потенціалу агросектора проводить ІV Конкурс інноваційних проектів. Фундація включає в себе конкурс стартапів (проектів), бізнес-акселератор, грантовий фонд та інвестиційну платформу.

Пріоритетними напрямками розробок (проектів) визначені: технологічні розробки та ІТ-рішення для АПК; енергозберігаючі технології, тваринництво, рослинництво, переробка сільськогосподарської продукції, меліорація, садівництво, сільськогосподаське машинобудування, виробництво комбікормів, добрив, моделі сучасного села, тощо.

Автори актуальних проектів будуть мати можливість працювати з консультатами, провести випробування та презентувати проект інвесторам.

Конкурс проводиться в рамках VI Фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2017»

 • Якщо ви – фермер, який вирішив проблему у своєму господарстві в інноваційний спосіб;
 • Якщо ви – науковець, маєте інноваційну розробку в агросфері, але не знаєте, як її монетизувати;
 • Якщо ви – розробник, який створив прототип інноваційного продукту для сільськогосподарської сфери.

Подайте заявку на ІV Конкурс інноваційних проектів “AgroChallenge 2017”.

Ми проведемо професійну експертизу поданих проектів. Найкращі отримають можливість пройти програму акселерації. В ході якої досвідчені ментори допоможуть командам створити або завершити прототип продукту, скласти бізнес – план і підготуватися до презентації проекту інвесторам.

Разом ми побудуємо модель переходу від ідеї до впевненого старту і зрілого бізнесу.

ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМИ КОНКУРСУ

 1. Дрони, які могли б знімати і відразу інтерпретувати проблему з записом координат проблемних ділянок
 2. Дрон-оприскувач на 20-25 кг
 3. Система моніторигну висіву насіння для посівних комплексів суцільного висіву (акустичні датчики), інші датчики обліку ТМЦ
 4. Датчики вимірювання ущільненості грунту під час виконання технологічної операції з можливістю картографування
 5. Дистанційне вимірювання хвороб, шкідників, забур’яненості
 6. Електромагнітні сенсори для вимірювання вологості та ущільненості ґрунту
 7. Лічильник фактично спожитого палива
 8. Збільшення часу добової роботи комбайна на різних зернових колосових за рахунок просушки зерна до обмолоту від продукування тепла самим комбайном під час роботи
 9. Система очищення стічних вод
 10. Аналіз ґрунту, рослин на наявність поживних елементів.
 11. Переробка відходів с/г діяльності
 12. Висіваючи системи для точного розподілення насіння
 13. Системи підвищення ефективності поливу
 14. Компактний сифон для зняття тиску повітря в шляхопроводах агрегату на виході до сошників

Прийом заявок вже розпочався і триватиме до 15 липня
Фінал конкурсу відбудеться 11-12 жовтня 2017 року

Критерій №1. Відповідність тематиці конкурсу – ми розглядаємо тільки ті проекти, які мають пряме відношення до сільського господарства .

Критерій №2. Актуальність і проблематизація – проект повинен вирішувати будь-яку с / г проблему в масштабах регіону /країни / світу.

Критерій №3. Інноваційність – проект повинен являти собою будь-якої новаторський (раніше не використовувався) метод / послугу / технологію / продукт, створення якого вирішує будь-яку с / г проблему.

Критерій №4. – Проект повинен бути прибутковим – Ви повинні мати бізнес-план і чітко розуміти, яким чином плануєте отримувати прибуток, хто основні споживачі / користувачі Вашого методу / послуги / технології / продукту, ніж Ваше рішення краще подібних, вже існуючих в світі і, нарешті, як припускаєте масштабувати (розвивати) свій проект.

Критерій №5. – Наявність команди проекту.

Хороший стартап – це хороша команда. Чи не ідея і навіть не її реалізація, а команда – згуртована, надійна група однодумців, із загальною ідеологією і з одним вектором розвитку, з психологією власників, а не найманих працівників. Тому що хороша команда може реалізувати будь-яку ідею, не розвалиться після невдалої реалізації, а переключиться на іншу ідею і продовжить шлях до успіху, зможе пройти перевірку грошима і «мідними трубами», зможе виростити свій стартап в діючий масштабований бізнес.

Подати заявку можна на нашому сайті agrochallenge.com.ua клікнувши на кнопку «Стати учасником» і заповнивши анкету.

Детальніше про підготовку проекту і особливості подачі проектної заявки читайте на нашому сайті в розділі Новини статті з рубрики «Подорожні нотатки бізнес-акселератора», в них дана покрокова інструкція написання проекту.

Для тих, хто хоче швидко і ефективно навчитися генерувати інноваційні ідеї, створювати на їх основі продукт, грамотно писати проекти і презентувати їх інвесторам, ми створили тренінг “Управління проектом: від ідеї до залучення інвестицій” .

Тренінг проводять кращі фахівці-практики бізнес-акселератора AgroChallenge. В основі тренінгу – реальні кейси з досвіду їх роботи з інноваційними і інвестиційними заявками.

Якщо у Вас виникли додаткові питання, на них дадуть відповідь

Ярослав Невмержицький
067 1565588

Микола Трунов
095 7671363

 

 

Facebook
Pocket
Email
Print