(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

ГРАНТ ДЛЯ СТВОРЕННЯ РОБОЧИХ МІСЦЬ

Чеська недержавна гуманітарна організація «Людина в біді» (People in need) в Україні проводить конкурс з надання грантів для створення робочих місць на території Донецької області.

МЕТА ПРОЕКТУ

Стимулювання діючого бізнесу, що має потенціал до розширення і створення нових робочих місць для населення що проживає поблизу лінії розмежування.

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ?

Участь в проекті можуть приймати підприємства і підприємці ведуть бізнес в одному з районів Донецької області: Бахмутський, Костянтинівський, Мар’їнський, Ясинуватський райони, а також в містах: Авдіївка, Бахмут, Торецькому, Костянтинівка, Селидове, Мар’їнка.

УМОВИ ПРОЕКТУ

Гранти надаються на конкурсній основі. Рішення про надання гранту приймається конкурсною комісією. Головним критерієм відбору заявок є надання обґрунтованого та ефективного плану використання гранту для створення стійкого робочого місця на строк не менше 6 місяців.

РОЗМІР ГРАНТУ

Розмір гранту визначається кількістю створюваних робочих місць і становить 26 000 гривень за кожне створене робоче місце. Максимальна сума гранту становить 130 000 гривен, при отриманні якої учасник повинен створити не менше 5 робочих місць.

ЦІЛЬОВЕ ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ ГРАНТУ

Отриманий грант може бути використаний на наступні цілі: купівля обладнання, меблів, інструментів, сировини і матеріалів, оренда нежитлових приміщень, виплата заробітної плати, закупівля товарів, покупка франшизи і т.д.

ЕТАПИ ТА ОСНОВНІ ПРАВИЛА УЧАСТІ В ПРОЕКТІ

  1. Для участі в проекті необхідно заповнити Заявку (див. Нижче). Поля для відповідей на питання мають обмеження, однак ми не обмежуємо вас в обсягах наданої нам інформації: будь-які додаткові матеріали, включаючи фотографії та документи, ви можете направити на електронну адресу: job.ua@peopleinneed.cz . Обов’язково вказуйте в темі листа назву вашого підприємства або своє прізвище та ініціали, щоб ваші матеріали були правильно розподілені. Обсяг одного листа не повинен перевищувати 6 Мб.
    Під час заповнення заявки просимо звернути вашу увагу, що пункт, в якому ви описуєте вашу ідею вимагає детального опису. Детальна структура опису додається разом з питанням.
  2. Конкурсна комісія проекту розгляне вашу заявку протягом 60 календарних днів. Швидкість обробки заявок залежить від їх кількості і зазвичай відбувається швидше, але ми встановили цей термін як максимально допустимий. Це означає, що якщо після закінчення 60 днів з моменту подачі заявки наші співробітники не зв’язалися з вами за вказаною вами телефону, ваша заявка була оброблена, але не пройшла конкурсний відбір. Система оповіщення учасника про розгляд його заявки в проекті не передбачена.
  3. В процесі обробки заявки наші співробітники, в тому числі члени конкурсної комісії, можуть проводити з вами телефонні інтерв’ю по вказаному телефону і виїзні інтерв’ю за місцем вашого проживання або ведення діяльності.
    Успіх вашої участі в проекті, в основному, залежить від рівня вашої підготовленості – чим глибше і детальніше продуманий ваш бізнес-план, тим більше шансів ви маєте. Ви можете викладати свої думки в будь-якій доступній вам формі (так званими «своїми словами»), але вони повинні бути підкріплені вашими спостереженнями і / або розрахунками, або мати посилання на об’єктивне джерело.

У разі позитивного рішення про надання гранту, з учасником буде підписаний контракту про надання гранту, що закріплює його відповідальність за використання гранту. Кошти гранту будуть надані учаснику на поточний рахунок, відкритий у банку для ведення підприємницької діяльності.

Умови контракту про надання гранту:

  • Грант надається 2-мя траншами
  • Перший транш, у розмірі 75% суми гранту, буде надано учаснику протягом 10 банківських днів після підписання контракту про надання гранту.
  • Другий транш, у розмірі 25% суми гранту, буде надано учаснику протягом 10 банківських днів після надання підтвердження про прийом на роботу додаткового працівника. Таке підтвердження необхідно надати не пізніше 2-х місяців з дня підписання контракту про надання гранту.

Всі питання щодо даного проекту ви можете направити на електронну адресу: job.ua@peopleinneed.cz

Більше інформації про цей та інші проекти ви зможете знайти на сайті: http://www.helpfordonbass.org/


УВАГА!

“Людина в біді” ніколи не вимагає оплати своїх послуг з надання гуманітарної допомоги. Якщо вам стали відомі випадки

вимоги співробітниками “Людина в біді” винагороди за свої послуги (в будь-якій можливій формі), просимо повідомити про такі випадки за номером гарячої лінії: 0-800-210-174 (з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 17:00, усі дзвінки безкоштовні).


Проект здійснює Чеська недержавна гуманітарна організація «Людина в біді» (People in need).
Проект фінансується за підтримки американського народу
Facebook
Pocket
Email
Print