Чеська недержавна гуманітарна організація «Людина в біді» (People in need) в Україні проводить конкурс з надання грантів для створення робочих місць на території Донецької області.

МЕТА ПРОЕКТУ

Стимулювання діючого бізнесу, що має потенціал до розширення і створення нових робочих місць для населення що проживає поблизу лінії розмежування.

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ?

Участь в проекті можуть приймати підприємства і підприємці ведуть бізнес в одному з районів Донецької області: Бахмутський, Костянтинівський, Мар’їнський, Ясинуватський райони, а також в містах: Авдіївка, Бахмут, Торецькому, Костянтинівка, Селидове, Мар’їнка.

УМОВИ ПРОЕКТУ

Гранти надаються на конкурсній основі. Рішення про надання гранту приймається конкурсною комісією. Головним критерієм відбору заявок є надання обґрунтованого та ефективного плану використання гранту для створення стійкого робочого місця на строк не менше 6 місяців.

РОЗМІР ГРАНТУ

Розмір гранту визначається кількістю створюваних робочих місць і становить 26 000 гривень за кожне створене робоче місце. Максимальна сума гранту становить 130 000 гривен, при отриманні якої учасник повинен створити не менше 5 робочих місць.

ЦІЛЬОВЕ ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ ГРАНТУ

Отриманий грант може бути використаний на наступні цілі: купівля обладнання, меблів, інструментів, сировини і матеріалів, оренда нежитлових приміщень, виплата заробітної плати, закупівля товарів, покупка франшизи і т.д.

ЕТАПИ ТА ОСНОВНІ ПРАВИЛА УЧАСТІ В ПРОЕКТІ

 1. Для участі в проекті необхідно заповнити Заявку (див. Нижче). Поля для відповідей на питання мають обмеження, однак ми не обмежуємо вас в обсягах наданої нам інформації: будь-які додаткові матеріали, включаючи фотографії та документи, ви можете направити на електронну адресу: job.ua@peopleinneed.cz . Обов’язково вказуйте в темі листа назву вашого підприємства або своє прізвище та ініціали, щоб ваші матеріали були правильно розподілені. Обсяг одного листа не повинен перевищувати 6 Мб.
  Під час заповнення заявки просимо звернути вашу увагу, що пункт, в якому ви описуєте вашу ідею вимагає детального опису. Детальна структура опису додається разом з питанням.
 2. Конкурсна комісія проекту розгляне вашу заявку протягом 60 календарних днів. Швидкість обробки заявок залежить від їх кількості і зазвичай відбувається швидше, але ми встановили цей термін як максимально допустимий. Це означає, що якщо після закінчення 60 днів з моменту подачі заявки наші співробітники не зв’язалися з вами за вказаною вами телефону, ваша заявка була оброблена, але не пройшла конкурсний відбір. Система оповіщення учасника про розгляд його заявки в проекті не передбачена.
 3. В процесі обробки заявки наші співробітники, в тому числі члени конкурсної комісії, можуть проводити з вами телефонні інтерв’ю по вказаному телефону і виїзні інтерв’ю за місцем вашого проживання або ведення діяльності.
  Успіх вашої участі в проекті, в основному, залежить від рівня вашої підготовленості – чим глибше і детальніше продуманий ваш бізнес-план, тим більше шансів ви маєте. Ви можете викладати свої думки в будь-якій доступній вам формі (так званими «своїми словами»), але вони повинні бути підкріплені вашими спостереженнями і / або розрахунками, або мати посилання на об’єктивне джерело.

  ГРАНТ ДЛЯ СТВОРЕННЯ РОБОЧИХ МІСЦЬ

У разі позитивного рішення про надання гранту, з учасником буде підписаний контракту про надання гранту, що закріплює його відповідальність за використання гранту. Кошти гранту будуть надані учаснику на поточний рахунок, відкритий у банку для ведення підприємницької діяльності.

Умови контракту про надання гранту:

 • Грант надається 2-мя траншами
 • Перший транш, у розмірі 75% суми гранту, буде надано учаснику протягом 10 банківських днів після підписання контракту про надання гранту.
 • Другий транш, у розмірі 25% суми гранту, буде надано учаснику протягом 10 банківських днів після надання підтвердження про прийом на роботу додаткового працівника. Таке підтвердження необхідно надати не пізніше 2-х місяців з дня підписання контракту про надання гранту.

Всі питання щодо даного проекту ви можете направити на електронну адресу: job.ua@peopleinneed.cz

Більше інформації про цей та інші проекти ви зможете знайти на сайті: http://www.helpfordonbass.org/


УВАГА!

“Людина в біді” ніколи не вимагає оплати своїх послуг з надання гуманітарної допомоги. Якщо вам стали відомі випадки

вимоги співробітниками “Людина в біді” винагороди за свої послуги (в будь-якій можливій формі), просимо повідомити про такі випадки за номером гарячої лінії: 0-800-210-174 (з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 17:00, усі дзвінки безкоштовні).


Проект здійснює Чеська недержавна гуманітарна організація «Людина в біді» (People in need).
ГРАНТ ДЛЯ СТВОРЕННЯ РОБОЧИХ МІСЦЬ
Проект фінансується за підтримки американського народу
ГРАНТ ДЛЯ СТВОРЕННЯ РОБОЧИХ МІСЦЬ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print
Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: