(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Гранти до 33 тис. Грн від «Карітас» для проживаючих в Донецькій області

БФ «Карітас Краматорськ» готовий надати допомогу людям, які знаходяться в найбільш скрутному фінансовому становищі і проживають в Донецькій області. Про це повідомляється на сайті благодійного фонду.

Програма спрямована на відновлення основного джерела доходу, формування фінансової незалежності, підтримку ініціатив мікробізнесу (дрібна торгівля, послуги невеликого масштабу, дрібне виробництво).

Бізнес-гранти надаються тільки на розширення діючого бізнесу і на відновлення втраченого в результаті військового конфлікту на Сході України. Розмір гранту становитиме від 7 до 33 тис. Грн в залежності від індивідуальних потреб.

Гранти надаються на конкурсній основі – рішення про надання приймається конкурсною комісією. Увага, перш за все, буде приділятися підтримці особливо вразливих кандидатів.

Для участі в проекті необхідно заповнити анкету .

З усіма заявниками, які пройдуть цей етап, будуть проведені телефонні консультації та виїзні інтерв’ю для більш докладного вивчення планів. Результати цих інтерв’ю будуть оброблені оціночної комісією, яка прийме остаточне рішення про можливість надання гранту.

Умови відбору проектів:

  • Термін реалізації бізнес-проекту не повинен перевищувати загального строку програми (не більше 2-х місяців).
  • Ефективність, з якою планується витратити грант, є основним критерієм відбору: використання гранту має якнайкраще вплинути на зростання доходу.
  • Реалістичність запланованого бізнес-плану, відповідність поточного / планованого бізнесу гуманітарних принципам і чинному законодавству України.
  • Відсутність людини в списку раніше отримували бізнес-гранти як БФ «Карітас України», так і інших міжнародних організацій і партнерів.

Програма діє до 10 листопада 2017 року.

Facebook
Pocket
Email
Print