(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Х Голладсько-український форум з професійного картоплярства

19-21 лютого 2019 року у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ) відбулася міжнародна виставка «АгроВесна 2019».

У церемонії відкриття виставки взяли участь народні депутати України, представники Мінагрополітики України, посольств європейських країн (Великобританії, Франції, Данії, Австрії, Німеччини, Голландії).

На цьому заході провідними вітчизняними та закордонними виробниками сільськогосподарської техніки та обладнання, мінеральних добрив, засобів захисту рослин (AGI, Bonfanti, Buhler, Euralis Ukraine, «Агромонтажбуд», «Элеваторные системы», «Лозовские машины», «Лубнымаш», «Минералис Украина» та ін.), були представлені зразки ґрунтообробної та посівної техніки, обприскувачі, навантажувачі кормів, обладнання для елеваторів, тваринницьких комплексів, мінізерносушарок, а також мінеральних добрив, засобів захисту рослин, зразки насіння зернових, овочевих культур, картоплі та ін.

Також в рамках ділової програми міжнародної виставки «АгроВесна 2019» 19 лютого 2019 року відбувся Х Голландсько-український форум з професійного картоплярства. До відома учасників заходу було надано інформацію про стан розвитку галузі картоплярства в Україні та переробки картоплі, фінансову підтримку сільськогосподарських товаровиробників.

У роботі форуму взяли участь представники Мінагрополітики України, Держпродспоживслужби, посольства Нідерландів в Україні, а також провідні українські виробники картоплі та продуктів її переробки.

На форумі були обговорені питання наближення національних вимог щодо якості картоплі до стандартів європейського законодавства, а також процедури фітосанітарного контролю під час перевезення урожаю цієї культури. Учасники заходу були ознайомлені з вимогами ЄС до імпорту української картоплі, а також тенденціями розвитку світового ринку картоплі та напрямками розвитку галузі картоплярства в Україні протягом найближчих 2-3 років.

Крім того, успішним багаторічним досвідом виробництва картоплі, особливо за несприятливих умов, з учасниками форуму поділився фермер з Нідерландів.

Facebook
Pocket
Email
Print