(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

40% від вартості придбаної техніки та обладнання

25% за рахунок бюджетної програми КПКВК 2801580 «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва»

15% за рахунок бюджетної програми КПКВК 2801230 «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств»


Як отримати?

  1. Вибрати постачальника техніки чи обладнання, згідно з Переліком вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету, з яким можна ознайомитись на офіційному сайті Мінагрополітики.
  2. Закупити техніку чи обладнання вітчизняного виробництва.
  3. Подати до державного банку заявки за двома програмами та підтвердні документи для компенсації в розмірі 40% вартості придбаної техніки та обладнання.
  4. Отримати компенсацію на рахунок в державному банку.

Процедура та вимоги щодо отримання державної допомоги на закупівлю техніки та обладнання фермерським господарствам визначені Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 2017 р. № 130.

Facebook
Pocket
Email
Print