(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

II Україно-німецький форум «Біоенергетика, енергоефективність та агробізнес»

07 листопада 2016 року в Харкові відбудеться II Українсько-німецькому форум “Біоенергетика, енергоефективність та агробізнес” (ВЕА).

Організаторами заходу виступають Генеральне консульство Федеративної Республіки Німеччина в Дніпрі, Почесний консул Федеративної Республіки Німеччина в Харкові, Делегація німецької економіки в Україні та Східний комітет німецької економіки.
Форум проходить один раз в 2 роки і збирає до 300 представників бізнесу, органів державної влади та потенційних інвесторів, зацікавлених в реалізації проектів в сфері енергоефективності та відновлюваних джерел енергії.

Більше 30 українських і німецьких експертів нададуть учасникам можливість отримати найактуальнішу інформацію про ринкові тенденції і новітні технології в галузі сільського господарства, біоенергетики та енергоефективності, а також можливості залучення зарубіжних інвестицій.

Ключові фокуси форуму:

  • Стратегічне значення енергоефективності для економіки регіону
  • Енергоефективність в сільському господарстві
  • Енергоефективність у житловому і державному секторах
  • Біоенергетичні і поновлювані джерела енергії для сільського господарства України

ВЕА – це нові ділові контакти, обмін досвідом з німецькими колегами, а також можливість налагодити стратегічне українсько-німецьке партнерство і дати старт новим проектам в сфері енергоефективність та відновлюваних джерел енергії.

  1. Участь у заході безкоштовна, але кількість місць обмежена. Вхід на форум буде здійснюватися тільки по реєстрації, тому просимо підтвердити Вашу участь строго до 4 листопада, заповнивши реєстраційну форму: https://goo.gl/izxxNG
  2. На будь-які питання ми завжди відповімо по телефону (066) 135-62-34 або електронною поштою beaforum.uade@gmail.com.
  3. Форум відбудеться в Харкові в креативному просторі «Фабрика» за адресою: вул. Благовіщенська, 1.

[gview file=”http://www.www.agro.dn.gov.ua/wp-content/uploads/2016/11/Programma-foruma-VEA.pdf”]

 

 

Facebook
Pocket
Email
Print