Посуха є однією з рушійних сил опустелювання та деградації земель, які, збільшують вразливість громад, особливо у сільській місцевості. У 2021 році за фінансової підтримки уряду Великої Британії, Консорціум Зменшення Ризику (3P Consortium) розпочав реалізацію проєкту «Підвищення стійкості до ризику катастроф на Сході України» задля зниження ризиків і захисту навколишнього середовища на територіях, постраждалих від конфлікту на сході України, а також на територіях поблизу Азовського моря.

З метою розуміння соціальноекологічних показники вразливості до посухи Донецької області та поточних заходів щодо пом’якшення їх наслідків у рамках проекту партнер Консорціуму Ініціатива IMPACT виконує дослідження “Зменшення ризиків від посух” серед підприємств (мікро/малі/середні фермерські господарства) на території всієї Донецької області та приватних домогосподарств у сільській місцевості у громадах на території Донецької області з 15.09.2021 по 30.09.2021 року.

За результатами дослідження IMPACT планує підготувати звіт про можливі ефективні заходи зі
зниження ризику посухи у сільських громадах та надасть основні висновки зацікавленим сторонам, які могли б мати найбільший вплив для зменшення ризику посухи у Донецькій області.

Запрошуємо підприємствa (мікро/малі/середні фермерські господарства) взяти участь в опитуванні, яке можна пройти в телефонному режимі або режимі онлайн, а також обисто за власним вибором!

Контактна особа
Спеціаліст проєкту
Віталій Будник
(063) 2348661

email:
vitalii.budnik@impactinitiatives.org

Карта індексу посухи в Донецькій області:

IMPACT проводить опитування серед ФГ в рамках  дослідження "Зменшення ризиків від посух” з 15.09.2021 по 30.09.2021 року

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print
Scroll Up

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: