(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Інформаційна зустріч з мешканцями Іллінівської ОТГ

В рамках проведення серії інформаційних зустрічей Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН FAO з метою поширення інформації щодо можливостей та умов участі у грантовому конкурсі на започаткування, відновлення та розширення мікро-, малих та середніх підприємств Донецької та Луганської областей 2 березня 2020 року в с. Олександро-Калинове проведено зустріч з мешканцями Іллінівської ОТГ.

В заході брали участь представники органів місцевого самоврядування, спеціалісти департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької облдержадміністрації та представники Східноукраїнської сільськогосподарської дорадчої служби. 60 присутніх на заході сільгосптоваровиробникам Іллінівської громади отримали інформацію щодо напрямів державної підтримки агропромислового комплексу в 2020 році, а також про обласні програми підтримки, які безпосередньо розробляються департаментом АПР та ЗВ.

Представниками продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН FAO надана інформаційна та консультаційна підтримка майбутнім учасникам грантового конкурсу. Представники Східноукраїнської сільськогосподарської дорадчої служби поінформували присутніх щодо можливостей супроводу проєктів для отримання грантів у донорських організаціях. Зі свого боку представники органів місцевого самоврядування Іллінівської ОТГ погодились сприяти проведенню подальших заходів націлених на розвиток підприємництва в громаді та надавати підтримку в межах компетенції.


Facebook
Pocket
Email
Print