(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Інформаційні зустрічі з мешканцями Покровського та Великоновосілківського районів

12 березня 2020 року спеціалісти департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької облдержадміністрації та представники продовольчої та сільськогосподарської організації ООН FAO провели заключні інформаційні зустрічі з мешканцями Покровського та Великоновосілківського районів (сел. Новоекономічне, сел. Велика Новосілківка).

Спеціалісти департаменту ознайомили сільгосптоваровиробників, які були присутні у заході, з напрямами державної підтримки агропромислового комплексу в 2020 році, а також про обласні програми підтримки, які безпосередньо розробляються департаментом АПР та ЗВ, та надали відповідні роз’яснення.

Представники FAO проконсультували мешканців районів щодо можливостей та умов участі у грантовому конкурсі на започаткування, відновлення та розширення мікро-, малих та середніх підприємств Донецької та Луганської областей.

23 березня стартує конкурс грантів програми ООН із відновлення та розбудови миру. Грантова підтримка буде надаватись для реалізації бізнес-проектів, які спрямовані на відновлення чи розширення бізнесів по окремим напрямам, в тому числі: зернові та олійні культури; молочні продукти та яловичина; домашня птиця та яйця. Максимальна сума одного гранту до 6500 євро.

Більш детальна інформація про умови участі у конкурсі буде розміщена на нашому сайті з початком дії грантового конкурсу.

Facebook
Pocket
Email
Print