(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Кабінетом Міністрів України внесено зміни до Порядку проведення інвентаризації земель

20 жовтня 2021 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 1098 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України».

Цією постановою вносяться зміни до Порядку проведення інвентаризації земель, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 р. № 476, зокрема, в частині можливості виправлення помилок у відомостях Державного земельного кадастру, виявлених під час проведення інвентаризації земельних ділянок.

Отже, у разі виправлення виявлених під час проведення інвентаризації помилок, допущених у відомостях Державного земельного кадастру щодо меж земельних ділянок та/або інших відомостей про земельні ділянки, на кадастрових планах відповідних земельних ділянок мають зазначатися виправлені відомості про них, а саме існуючі межі земельних ділянок, існуючі координати поворотних точок меж земельної ділянки та пропозиції щодо виправлення меж земельних ділянок, проектні координати поворотних точок меж земельної ділянки.

Кадастрові плани земельних ділянок, помилки у відомостях Державного земельного кадастру щодо яких виправлятимуться, мають погоджуватися з власниками таких земельних ділянок (якщо земельна ділянка перебуває в користуванні — також із землекористувачем) до внесення змін до відомостей до Державного земельного кадастру.

Facebook
Pocket
Email
Print