ГО «Антикорупційний штаб» публічно запустив «Карту Руйнувань» —  це онлайн мапа України, діджитал інструмент, на якій відображені зруйновані повністю або частково об’єкти соціальної, транспортної та житлової інфраструктури внаслідок широкомасштабного вторгнення Російської Федерації на територію України.

Мета — допомогти зібрати кошти на відновлення усіх зруйнованих об’єктів. Для цього Карта акумулює інформацію про всі зруйновані в наслідок бойових дій житлові, соціальні та інфраструктурні об’єкти. Уряд створив Фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури та державну фандрейзингову платформу — UNITED24, ініційовану Президентом України, де кожен охочий може пожертвувати кошти на відбудову.

 «Реєстр руйнувань» буде запущено в середині липня, повідомив заступник міністра інфраструктури з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Анатолій Комірний під час пресконференції «Карта руйнувань – допоможемо відбудувати Україну».

У довгостроковій перспективі світлини з мапи будуть використані у Гаазі як доказ військових злочинів Росії в Україні. Окрім того, після закінчення війни Карта Руйнувань продовжить життя і буде об‘єднана із Картою Ремонтів. 

Проєкт реалізується за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.  

Посилання на мапу: https://reukraine.shtab.net

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: