(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Робоча зустріч в ТОВ  АФ «Гермес»

За останні кілька років Україна стала важливим постачальником органічної продукції на західні ринки. Йдеться переважно про експорт зерна, олійних та бобових культур, дикорослих ягід, грибів, горіхів та лікарських трав. До переваг органічної продукції можна віднести  відсутність шкідливих домішок, високі стандарти якості сільгосппродукції, що сприяють зміцненню здоров’я людини, збереження природних якостей.

Один із способів виробництва органічної продукції, що набуває все більшої популярності в світі, – органічне землеробство, яке  ґрунтується на  відмові від використання мінеральних добрив синтетичного походження, стимуляторів росту і генетично модифікованих організмів та продуктів їх життєдіяльності; використання натуральних засобів і методів боротьби з шкідниками та хворобами рослин.

Враховуючи важливість та актуальність напрямку розвитку органічного землеробства в Україні, директор департаменту  Артем Чаган відвідав одне з провідних підприємств Донецького регіону з виробництва органічних  добрив – ТОВ  АФ «Гермес». На ринку добрив Компанія розпочала діяльність у 1995-му році, досягнувши успіху і визнання у користувачів.

Комплексні гумінові добрива АФ «Гермес»  вироблені на основі вермікомпосту – продукту переробки продуктів життєдіяльності великої рогатої худоби (ВРХ) вермікультурою червоного каліфорнійського черв’яка Eisenia fetida. Виробництво рідких концентратів повністю автоматизоване, що сприяє отриманню продукції високої якості. Власна атестована лабораторія надає фірмі можливість контролювати якість продукції на всіх етапах виробництва.

Facebook
Pocket
Email
Print