(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Керівництво департаменту з робочою поїздкою відвідало ТОВ «КРАМАГРОСВІТ»

31 серпня 2021 року керівництво департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації з робочою поїздкою відвідало ТОВ «КРАМАГРОСВІТ», яке займається вирощуванням зернових, технічних і кормових культур, розведенням великої рогатої худоби молочного напряму продуктивності, здійснює переробку молока та реалізацію молочних продуктів.

З метою збільшення об’ємів переробки молока та  обсягів виробництва молочної продукції, підприємством на теперішній час продовжується реконструкція молокоцеха, модернізація та устаткування сучасного обладнання. Для виробництва якісних молочних продуктів придбано нове технологічне обладнання та визначені режими  роботи.

 Переробка молока включає і переробку всіх побічних продуктів (знежирене молоко, сироватку) в якісні продукти,  у процесі переробки молока зберігаються всі його компоненти, харчова та біологічна цінність.

 Також, під час відвідування господарства здійснено огляд племінного поголів’я молодняку великої рогатої худоби з метою визначення відповідності типовим для породи ознакам, стан ведення селекційно-племінної роботи для подальшої реалізації чистопородного племінного молодняку великої рогатої худоби.

Facebook
Pocket
Email
Print