(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Керівництво департаменту здійснило робочу поїздку до ТОВ «Перспектива» Добропільського району

12 грудня 2019 року директор департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації А.О. Чаган здійснив робочу поїздку до ТОВ «Перспектива» Добропільського району, під час якої відбулося ознайомлення з господарською діяльністю суб’єкта господарювання.

Під час зустрічі з керівництвом підприємства було наголошено на досягненні значних успіхів у вирощуванні сільськогосподарських культур, а також обговорені можливості та перспективи розвитку підприємства.

ТОВ «Перспектива» – одне з найбільших сільськогосподарських підприємств Добропільського району, площі сільськогосподарських угідь якого постійно збільшуються. Так, за період з 2001 року площа орендованої землі на підприємстві збільшилася в 23 рази і станом на теперішній час земельний банк суб’єкту господарювання становить 8,7 тис. га сільськогосподарських угідь.

На підприємстві приділяється значна увага дотриманню технологій вирощування сільськогосподарських культур, середня урожайність яких за останні три роки склала: зернових – 46,9 ц/га, в тому числі пшениці – 54,9 ц/га, соняшнику – 28,4 ц/га, овочевих культур – 394,0 ц/га. Також на підприємстві займаються вирощуванням плодово-ягідних культур, площа насаджень в плодоносному віці яких складає 67,3 га.

ТОВ «Перспектива» здійснює прибуткову господарську діяльність, рівень рентабельності якої за підсумками 2018 року складає 78,3%.

Також слід зазначити, що велика увага керівництвом підприємства приділяється використанню передового досвіду, новітніх сільськогосподарських технологій, а також оновленню матеріально-технічної бази.


Facebook
Pocket
Email
Print