(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Контроль за обігом деревини

Минулого тижня за сприяння Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства та під головуванням першого заступника голови Донецької обласної державної адміністрації Ігоря Мороза, в Донецькій обласній державній адміністрації (м. Краматорськ), відбулася міжвідомча нарада з питань організації контролю за обігом деревини та незаконної вирубки лісу.

В заході взяли участь:

▪️ Віталій Хіврич – національна поліція;
▪️ Андрій Ващаний – перший заступник начальника екологічної інспекції в Донецькій області;
▪️ Андрій Зуяков – головний спеціаліст відділу ПЗФ, лісового господарства та біоресурсів Департаменту екології Донецької облдержадміністрації;
▪️ Віктор Стороженко – начальник Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства;
▪️ Артем Чаган – директор Департаменту АПК;
▪️ Костянтин Хорс – керівник Краматорської місцевої прокуратури;
▪️ Андрій Трегуб та Максим Докаш – ст. о/у в ОВС ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях;
▪️ Тетяна Підгорна – в. о. начальника ГУ Держгеокадастру у Донецькій області.

В ході наради було прийнято рішення щодо організації контролю за обігом деревини та незаконної рубки лісу, посилення заходів щодо боротьби з браконьєрством.

Було вирішено доручити Донецькому обласному управлінню лісового та мисливського господарства в стислі терміни створити обласну та районні міжвідомчі групи по запобіганню та виявленню незаконних рубок лісу, боротьбі з браконьєрами в області.

В свою чергу національній поліції та державній екологічній інспекції в Донецькій області постійно здійснювати контроль щодо діяльності приватних підприємств з перероблення деревини.
Сподіваємося, що спільні та злагоджені дії міжвідомчих служб допоможуть зарадити незаконному та нераціональному використанню лісових ресурсів України.


Прес-служба ДП «Лиманський лісгосп»

Facebook
Pocket
Email
Print