Кредити по новому - Ощадбанк знизив ставки за кредитами

Кредити по новому – Ощадбанк знизив ставки за кредитами

В рамках реалізації Регіональної програми розвитку малого та середнього підприємництва в Донецькій області наприкінці 2015 року між  Ощадбанком та Донецькою облдержадміністрацією було укладено Меморандум про співпрацю.

Завдяки такому співробітництву кредитні кошти для позичальників  Ощадбанку в Донецькій області вже у 2016 році стали вдвічі дешевшими, оскільки з обласного бюджету їм було компенсовано понад 1 млн. грн.

На відшкодування у 2017 році розраховує ще певна кількість позичальників, які подали свої проекти на перший в цьому році конкурсний відбір. Захистивши проект, позичальник має можливість отримати компенсацію відсотків у розмірі до 70% ставки за кредитом, розмір якого не перевищує 125% облікової ставки НБУ, та не більше 500 тис. грн. на одного позичальника.

­­­Нещодавно Ощадбанк знизив ставки за кредитами для мікро-, малого та середнього бізнесу. В середньому їх зменшено на 2%. Відтак, підприємці  можуть отримати кредит за ставкою від 19%, агропідприємства – від 16,9%. У рамках партнерських програм підприємства можуть оновити або сформувати парк техніки та обладнання за ще більш низькими ставками – від 12%.

Кредити надаються на будь-які потреби, пов’язані зі здійсненням підприємницької діяльності (придбання основних засобів виробництва, поповнення обігових коштів тощо), строком до 5 років.  

Крім цього, Ощадбанк та Western NIS Enterprise Fund продовжують кредитування соціальних підприємств за безпрецедентно низькими ставками – від 5% до 10% річних.

У рамках програми «Фінансування з ЄІБ» є можливість зменшити відсоткову ставку на 1,25 в.п. за кредитами на поповнення обігових коштів та придбання основних засобів виробництва.

«Наша стратегічна мета як державного банку – допомога підприємствам, які активно відновлюють економіку регіону. Адже запустити економічний двигун країни ми можемо лише всебічною підтримкою тих, хто активно розвивається і  працює заради майбутнього», – зазначив заступник голови правління Ощадбанку Андрій Стецевич.


Детальніше –  на офіційному сайті https://www.oschadbank.ua/ua/business/,  у  Контакт-центрі за тел.: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України) або в будь-якому відділенні Ощадбанку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on pocket
Share on skype
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: