(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Кредити по новому – Ощадбанк знизив ставки за кредитами

В рамках реалізації Регіональної програми розвитку малого та середнього підприємництва в Донецькій області наприкінці 2015 року між  Ощадбанком та Донецькою облдержадміністрацією було укладено Меморандум про співпрацю.

Завдяки такому співробітництву кредитні кошти для позичальників  Ощадбанку в Донецькій області вже у 2016 році стали вдвічі дешевшими, оскільки з обласного бюджету їм було компенсовано понад 1 млн. грн.

На відшкодування у 2017 році розраховує ще певна кількість позичальників, які подали свої проекти на перший в цьому році конкурсний відбір. Захистивши проект, позичальник має можливість отримати компенсацію відсотків у розмірі до 70% ставки за кредитом, розмір якого не перевищує 125% облікової ставки НБУ, та не більше 500 тис. грн. на одного позичальника.

­­­Нещодавно Ощадбанк знизив ставки за кредитами для мікро-, малого та середнього бізнесу. В середньому їх зменшено на 2%. Відтак, підприємці  можуть отримати кредит за ставкою від 19%, агропідприємства – від 16,9%. У рамках партнерських програм підприємства можуть оновити або сформувати парк техніки та обладнання за ще більш низькими ставками – від 12%.

Кредити надаються на будь-які потреби, пов’язані зі здійсненням підприємницької діяльності (придбання основних засобів виробництва, поповнення обігових коштів тощо), строком до 5 років.  

Крім цього, Ощадбанк та Western NIS Enterprise Fund продовжують кредитування соціальних підприємств за безпрецедентно низькими ставками – від 5% до 10% річних.

У рамках програми «Фінансування з ЄІБ» є можливість зменшити відсоткову ставку на 1,25 в.п. за кредитами на поповнення обігових коштів та придбання основних засобів виробництва.

«Наша стратегічна мета як державного банку – допомога підприємствам, які активно відновлюють економіку регіону. Адже запустити економічний двигун країни ми можемо лише всебічною підтримкою тих, хто активно розвивається і  працює заради майбутнього», – зазначив заступник голови правління Ощадбанку Андрій Стецевич.


Детальніше –  на офіційному сайті https://www.oschadbank.ua/ua/business/,  у  Контакт-центрі за тел.: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України) або в будь-якому відділенні Ощадбанку.

Facebook
Pocket
Email
Print

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: