(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Мешканці Донеччини отримали гуманітарну допомогу у вигляді насіння овочевих культур

Громадська спілка «Всеукраїнська Аграрна Рада» та Благодійний фонд «Збережи Україну» у рамках виконання проєкту по підтримці продовольчої безпеки країни, за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), надали мешканцям територіальних громад та внутрішньо переміщеним особам Донецької області благодійну допомогу у вигляді посівного матеріалу овочевих культур (квасоля, горох, буряк, кабачки, морква)в кількості до 0,5 кг насіння на одне домогосподарство.

Проєкт з надання гуманітарної допомоги у вигляді насіння овочевих культур реалізовано в 12 громадах Донецької області: Великоновосілківській, Гродівській, Добропільській, Комарській, Костянтинівській, Лиманській, Новодонецькій, Олександрівській, Покровській, Святогірській, Черкаській, Шахівській.

Отримувачами насіння стали близько 5 тисяч домогосподарств області, які отримали насіння овочевих культур загальним обсягом 2280 кг.

Організаційну роботу щодо формування потреби та розподілу насіння здійснено за інформаційної підтримки департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації спільно з фахівцями територіальних громад.Розподіл насіння овочевих культур між домогосподарствами здійснили голови старостинських округів.

Дякуємо міжнародним спонсорам за своєчасну та необхідну допомогу в такий складний для України час, за те, що не залишились і не залишаєтесь осторонь проблем тих, хто її потребує.

Також висловлюємо подяку керівництву громад, старостинських округів за допомогу та активність.

Facebook
Pocket
Email
Print