(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Методика визначення шкоди та збитків, завданих земельному фонду України внаслідок збройної агресії Російської Федерації

Відповідно до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року № 326 «Про затвердження Порядку визначення шкоди та збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії Російської Федерації» наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 18 травня 2022 року № 295 затверджено Методику визначення шкоди та збитків завданих земельному фонду України внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Ця Методика визначає процедуру визначення шкоди та збитків, завданих земельному фонду України внаслідок збройної агресії Російської Федерації, що включає втрати земельного фонду, а також пов’язану з ними упущену вигоду.

Основні показники, які оцінюються:

  • фактичні витрати на рекультивацію земель;
  • завдані збитки власникам (землекористувачам) земельних ділянок сільськогосподарського призначення;
  • витрати на відновлення меліоративних площ;
  • витрати на розмінування.

Методикою визначено інформаційну базу, зокрема перелік документів, даних та відомостей для визначення шкоди та збитків завданих земельному фонду України бойових дій.

Відповідальними за визначення шкоди та збитків за наведеним напрямом є обласні державні адміністрації (на період воєнного стану – військові адміністрації).

Власники землі та землекористувачі, підприємства, установи та організації, земельним ділянкам яких були завдані шкода та збитки внаслідок збройної агресії Російської Федерації, інформують обласні державні адміністрації (на період воєнного стану – військові адміністрації) про розмір завданої шкоди та збитків після їх визначення згідно норм відповідної Методики.

Додатки: Методика (docx, 24.20 KB)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: