(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Мінагрополітики та корейська компанія «POSCO DAEWOO» підписали протокол про наміри щодо оновлення парку сільгосптехніки для малих та середніх фермерів

Міністерство аграрної політики та продовольства України та корейська компанія  «POSCO DAEWOO» підписали протокол про наміри щодо реалізації проекту з оновлення сільськогосподарської техніки в Україні для малих і середніх українських сільгоспвиробників. 

Відповідний протокол був підписаний під час другого форуму «Економічне співробітництво Україна – Корея» заступником Міністра з питань євроінтеграції Ольгою Трофімцевою та  старшим виконуючим Віце-президентом компанії «POSCO DAEWOO Corp.» Кім Сонгю.

Коментуючи дану подію Ольга Трофімцева зазначила, що підписання протоколу з корейською компанією «POSCO DAEWOO» визначає напрями співробітництва між двома державами в аграрній сфері. «Підписанням протоколу сторони погоджуються розробити спільну програму із забезпечення новітньою сільськогосподарською технікою малих та середніх сільськогосподарських виробників в Україні. Вона допоможе зробити важливий внесок у стабілізацію та послідовний розвиток її агропромислового комплексу».

aa4_8423Наступним кроком у співпраці за даним напрямком має стати створення спільної робочої групи з метою розробки плану дій, необхідних для започаткування Програми. Робоча група формується з компетентних фахівців обох сторін і профільних асоціацій України та має на меті:

визначення загальних принципів та умов, які є необхідними для ефективної реалізації програми; 

підготовку переліку сільськогосподарської техніки для програми; пошук відповідного українського партнера для реалізації програми;

 підготовку проекту детальної та конкретної угоди про терміни і умови реалізації програми.

Прес-служба Мінагрополітики

Facebook
Pocket
Email
Print