Міністерство аграрної політики та продовольства України та корейська компанія  «POSCO DAEWOO» підписали протокол про наміри щодо реалізації проекту з оновлення сільськогосподарської техніки в Україні для малих і середніх українських сільгоспвиробників. 

Відповідний протокол був підписаний під час другого форуму «Економічне співробітництво Україна – Корея» заступником Міністра з питань євроінтеграції Ольгою Трофімцевою та  старшим виконуючим Віце-президентом компанії «POSCO DAEWOO Corp.» Кім Сонгю.

Коментуючи дану подію Ольга Трофімцева зазначила, що підписання протоколу з корейською компанією «POSCO DAEWOO» визначає напрями співробітництва між двома державами в аграрній сфері. «Підписанням протоколу сторони погоджуються розробити спільну програму із забезпечення новітньою сільськогосподарською технікою малих та середніх сільськогосподарських виробників в Україні. Вона допоможе зробити важливий внесок у стабілізацію та послідовний розвиток її агропромислового комплексу».

aa4_8423Наступним кроком у співпраці за даним напрямком має стати створення спільної робочої групи з метою розробки плану дій, необхідних для започаткування Програми. Робоча група формується з компетентних фахівців обох сторін і профільних асоціацій України та має на меті:

визначення загальних принципів та умов, які є необхідними для ефективної реалізації програми; 

підготовку переліку сільськогосподарської техніки для програми; пошук відповідного українського партнера для реалізації програми;

 підготовку проекту детальної та конкретної угоди про терміни і умови реалізації програми.

Прес-служба Мінагрополітики

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print
Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: