(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Мінагрополітики запустило інформаційну кампанію для підтримки Земельної реформи

Міністерство аграрної політики та продовольства України разом із партнерами підготували інформаційні матеріали, які покликані донести до громадян переваги Земельної реформи для кожного.

Понад два місяці в Україні працює ринок землі, і крім, власне, відкриття ринку, реформа принесла з собою чимало інших позитивних змін. Більшість із них стосується децентралізації, дерегуляції та діджиталізації землеустрою. Тож важливо, щоб українці знали про нові можливості, які створює реформа.

Друга хвиля інформаційної кампанії зосереджена на висвітленні переваг для громад, землевласників та тих українців, які хочуть стати землевласниками, адже тепер це можна зробити в законний спосіб. У кампанії знялись землевласниці-бабусі, які розібралися у земельній реформі, демонструючи, що кожен українець теж зможе це зробити. Також героями кампанії стали свійські тварини, яким точно є що розповісти про земельну реформу.

Інформаційна кампанія охоплює телебачення та радіо, а також включає діджитал кампанію та кампанію на зовнішніх носіях реклами.

Запрошуємо всіх ділитись інформаційними матеріалами кампанії та висвітлювати реалізацію земельної реформи.

Міністерство аграрної політики та продовольства України повідомляє, що станом на 17.09.2021 укладено 17293 угод в рамках ринку землі.

Завантажити:

https://drive.google.com/drive/folders/1Qf1u61XYomBHpl1wdbewKCfm6kza_Dgu

Посилання на віжуали:

https://drive.google.com/drive/folders/1RFxTMer9t2ct2iPSc6hl9oXOfCUeQVgG

Переглянути:

Мінагрополітики

Facebook
Pocket
Email
Print