(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Мінагрополітики України готує новий законопроєкт для розвитку бджільництва

Міністерством аграрної політики та продовольства України ведеться робота щодо розробки нового законопроєкту про розвиток галузі бджільництва, який був розглянутий на засіданні робочої групи з розвитку бджільництва.

Перший заступник Міністра Мінагрополітики Тарас Висоцький підкреслив, що майбутній законопроєкт важливий із декількох точок зору:

по-перше, на сьогодні є ціла низка питань у галузі бджільництва, які важливо вирішити на законодавчому рівні. Вони стосуються, зокрема, визначення термінології, ветеринарного контролю, правового врегулювання суб’єктів бджільництва, вимог до безпечності та якості продуктів бджільництва, у цілому цифровізації галузі та багатьох інших напрямів;

по-друге, цей законопроєкт має містить норми, які імплементовані із європейського законодавства.

Під час розгляду цього законопроєкту учасниками засідання були визначені основні напрями реалізації державної політики в галузі бджільництва, а також шляхи посилення міжнародної співпраці. Усі напрацьовані рекомендації будуть передані народним депутатам – членам Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики, які й готуватимуть єдину законодавчу ініціативу, спрямовану на вирішення окреслених завдань та подальшого розвитку галузі бджільництва.

Facebook
Pocket
Email
Print

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: