(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Мінекономіки та ДУ Юкрейнінвест допоможуть підприємцям залучити іноземні інвестиції

На нараді під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тараса Висоцького за участі представників Державної установи «Офіс із залучення та підтримки інвестицій» UkraineInvest та представників профільних аграрних асоціацій, були представлені проекти в аграрному секторі, які потребують залучення інвестицій.

UkraineInvest є підрозділом секретаріату Кабміну, створений у 2018 році та відповідає за залучення та супроводження іноземних інвестицій.

«Аграрна та харчова промисловості цікавлять іноземних інвесторів, водночас, українські підприємства потребують залучення капіталу. Завдання «Офісу із залучення та підтримки інвестицій» – звести українських підприємців з інвесторами та дати можливість співпрацювати, – звернувся до присутніх Сергій Цівкач, керівник ДУ Юкрейнінвест. – Ми шукаємо проекти, глибоко економічно обґрунтовані, які зможемо презентувати іноземним партнерам. Після презентації проекту, проводимо його оцінювання і даємо свої пропозиції. Також до нас можна звертатися з питань удосконалення регуляторної політики. Якщо ви бачите, що ваш проект важливий, але існує регуляторне обмеження чи інший адміністративний бар’єр, ви можете звертатися до нас».

На нараді були представлені проекти з насінництва, переробки картоплі, виробництва ветеринарних вакцин, глибокої заморозки ягід, грибів та овочів, виробництва ферментованих сирів, модернізація системи зрошення, будівництва заводу дитячого харчування та інші.

Тарас Висоцький, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства висловив переконання, що дані проекти мають гарний потенціал по залученню іноземних інвестицій та реалізації: «Дуже добре, що сегменти представлених проектів відповідають пріоритетам уряду, у нас є молочний напрям, зрошення, садівництво, овочівництво. Для нас важливо підтримувати проекти, які створюють додану вартість у сільському господарстві», – прокоментував заступник Міністра.

Прес-служба
Інформаційно-аналітичного
порталу АПК України

Facebook
Pocket
Email
Print