(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Мінекономрозвитку під час відеоконференції надала роз’яснення щодо нововведень в законодавстві про землю

20 листопада в департаменті агропромислового розвитку і земельних відносин Донецької облдержадміністрації відбулась селекторна нарада з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та обласними державними адміністраціями.

Участь у заході взяли директор департаменту агропромислового розвитку і земельних відносин облдержадміністрації Артем Чаган, працівники департаменту, керівники міських та селищних рад, ОТГ області та начальники управлінь АПР РДА.

Під час селекторної наради обговорили хід земельної реформи та прийнятих Верховною Радою України за основу в першому читанні проєктів законів України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» (реєстраційний номер 2178-10 від 10.10.2019) та «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин (реєстраційний номер 2194 від 01.10.2019).

У зазначених законах з’ясували основні положення, юридичні тонкощі, повноваження по розпорядженню землями, дерегуляцію у сфері землеустрою та оцінки земель. Розглянули також питання електронних земельних аукціонів.

Кожні з присутніх на нараді мали можливість поставити питання представникам міністерства.

Нагадуємо що на передодні заходу вже проводилася нарада з обговорення питання про хід земельної реформи та проєкти законів щодо обігу земель сільськогосподарського призначення в Мінекономрозвитку за участю керівників департаментів АПР обласних державних адміністрацій.

Фото прес-служби Донецької облдержадміністрації

Facebook
Pocket
Email
Print