(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Міжнародна гуманітарна організація «Людина в біді» продовжила прийом заявок за проектом надання гуманітарної допомоги

Міжнародна гуманітарна організація «Людина в біді» продовжила прийом заявок за проектом надання гуманітарної допомоги «Відновлення джерела коштів для існування» в Донецькій обл.

Мета проекту

Даний проект створений з метою надати підтримку людям, які втратили в результаті конфлікту на сході України свої звичні джерела коштів для життя: роботу, дрібний бізнес, хобі, яке давало дохід. Наша підтримка спрямована на відновлення таких джерел. В рамках цього проекту ми не можемо створити для вас робоче місце, але ми готові надати матеріальну допомогу людям, які планують почати / відновити / розвинути свою власну діяльність, яка приносить дохід.

Проект передбачає надання грошового гранту

Розмір якого становить від 250 до 1000 доларів США для оплати заявлених витрат, необхідних для здійснення діяльності.

Гранти надаються на конкурсній основі – рішення про надання гранту приймається конкурсною комісією. Ефективність, з якою ви плануєте витратити грант, є основним критерієм відбору: використання гранту має якнайкраще вплинути на зростання доходу вашої сім’ї.

Міжнародна гуманітарна організація «Людина в біді» готова надати матеріальну підтримку тільки найбільш нужденним в ній людям, які проживають в даний момент в одному з міст або районів Донецької області, на які поширюється дія цього проекту:

Райони

 1. Олександрівський
 2. Бахмутський
 3. Великоновосілківський
 4. Добропільський
 5. Костянтинівський
 6. Лиманський
 7. Мар’їнський
 8. Покровський
 9. Слов’янський
 10. Ясинуватський

Міста

 1. Краматорськ
 2. Селидове
 3. Новогродівка
 4. Торецькому
 5. Вугледар

Етапи участі в проекті

 1. Для участі в проекті вам необхідно заповнити Заявку на отримання гранту. Будь ласка, приймайте участь в проекті тільки після того, як будете мати продуманий і обгрунтований план організації / розширення вашої діяльності. Максимальна сума гранту становить 25 000 гривень.
 2. Виходячи з наданої вами в заявці інформації, оціночна комісія прийме рішення про продовження / припинення подальшого розгляду заявки. З усіма заявниками, які пройшли цей етап, будуть проведені телефонні консультації та виїзні інтерв’ю, для більш докладного вивчення ваших планів. Якщо протягом 60 днів з моменту подачі заявки співробітники “Людина в біді» не зв’язалися з вами, ймовірно, ваша заявка не подолала цей етап.
 3. Результати інтерв’ю також будуть оброблені оціночної комісією, в результаті чого буде прийнято позитивне або негативне рішення про надання гранту. У разі позитивного рішення – ви будете сповіщені за допомогою СМС повідомлення. Ви зможете отримати грант у відділенні одного з банків.

Всі питання щодо даного проекту ви можете направити на електронну скриньку livelihoods.ua@pinf.cz Також ви можете використовувати цю адресу для відправки нам будь-яких ваших матеріалів або повідомлень.

Увага! “Людина в біді” ніколи не вимагають оплати своїх послуг з надання гуманітарної допомоги. Якщо вам стали відомі випадки вимоги співробітниками “Людина в біді” винагороди за свої послуги (в будь-якій можливій формі), просимо повідомити про такі випадки за номером гарячої лінії: 0-800-210-174 (з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 17:00, усі дзвінки безкоштовні).


Проект надання гуманітарної допомоги «Допомога для сімей проживаючих в сільській місцевості Бахмутського, Мар’їнського і Ясинуватського районах, Торецькому і його передмісті»
У зв’язку з частими питаннями, повідомляємо: ми скасували граничні терміни прийому заявок. Ми обробляємо їх у міру надходження і до повного витрачання бюджету грантів.

Мета проекту

Надати підтримку сім’ям, яка дозволить збільшити сімейний дохід або кількість вироблених продуктів харчування (овочі, м’ясо і т.д.) для власного споживання. 

Кого ми готові підтримати:

 • Сім’ї, які готові надавати послуги, що користуються підвищеним попитом у місцевих громадах: переробка сільськогосподарських продуктів, транспортні послуги, сільськогосподарські послуги. В першу чергу ми надамо допомогу тим, хто знає проблеми жителів місцевих сіл і готовий побудувати свій невеликий бізнес на їх вирішенні.
 • Сім’ї, що бажають збільшити свій дохід шляхом реалізації сільськогосподарських продуктів, які вони можуть зробити в домашніх умовах (мають досвід, навички, але мають досить коштів).
 • Найбільш потребують сім’ї, які відчувають нестачу продуктів харчування і готові використовувати грант для їх вирощування (вирощування овочів, домашньої худоби і птиці і т.д.).

Щоб взяти участь в нашому проекті, вам необхідно заповнити анкету (нижче). Ми розглянемо ваші заявки і приймемо остаточне рішення про надання гранту в перебігу 60 днів з моменту її подачі. Якщо ваша заявка пройде попередній відбір, ми зв’яжемося з вами і узгодимо з вами дату домашнього візиту для проведення співбесіди. Всі схвалені заявники будуть повідомлені про позитивне рішення за допомогою SMS розсилки і телефонних дзвінків.   

Обмеження

Грант не може бути витрачений на цілі, заборонені законодавством України, на оплату боргових зобов’язань, навчання і придбання нерухомості. Кілька членів одного домогосподарства можуть подавати заявки, але відібрана, може бути тільки одна заявка з одного домогосподарства.

Увага! “Людина в біді” ніколи не вимагають оплати своїх послуг з надання гуманітарної допомоги. Якщо вам стали відомі випадки вимоги співробітниками “Людина в біді” винагороди за свої послуги (в будь-якій можливій формі), просимо повідомити про такі випадки за номером гарячої лінії: 0-800-210-174 (з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 17:00, усі дзвінки безкоштовні).

Facebook
Pocket
Email
Print