(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

На круглому столі розглянули протимінну діяльність в Україні в умовах пандемії COVID-19

23 вересня 2020 року представники департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації взяли участь у роботі регіонального круглого столу з питань «Протимінна діяльність в Україні в умовах пандемії COVID-19».

Під час проведення круглого столу координатором проєктів в Україні від Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) спільно з країнами-донорами у межах проекту «Розвиток потенціалу України з протимінної діяльності» було наголошено про посилення спроможності гуманітарного розмінування територій забруднених вибухонебезпечними предметами.

Також, у роботі круглого столу взяли участь представники Міністерства оборони України, Державної служби з надзвичайних ситуацій України, Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Данської групи з розмінування в Україні, The HALO Trust в Україні, Швейцарського фонду з протимінної діяльності в Україні, Дімайнінг Солюшнс в Україні та департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи облдержадміністрації.

Регіональний круглий стіл надав можливість партнерам проєкту, операторам, представникам місцевих органів влади та іншим зацікавленим сторонам підвищити обізнаність впливу пандемії COVID-19 на протимінну діяльність в Україні.

 

 

[su_document url="https://agro.dn.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/Koordinator-proektiv-v-Ukrayini-Protiminna-diyalnist.pdf" width="1100" height="1460"]
Facebook
Pocket
Email
Print