(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

На нараді з Мінагрополітики обговорювалися питання державної підтримки тваринництва та підтримки агровиробників, які вирощують нішеві культури

10 серпня 2021 року директор департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації Артем Чаган узяв участь у селекторній нараді Міністерства аграрної політики та продовольства України  під головуванням першого заступника міністра Тараса Висоцького у форматі онлайн-конференції.

Під час заходу були розглянуті питання ненадання звітів до Держплемреєстру, подання документів фермерськими господарствами та сімейними фермерськими господарствами за утримання корів усіх напрямів продуктивності та підведені підсумки надання відомостей щодо отримання спеціальної бюджетної дотації за утримання овець та кіз у 2021 році.

Також обговорювалося питання щодо державної підтримки агровиробників, які вирощують нішеві культури (гречку, просо, жито, овес). Субсидія надаватиметься сільськогосподарським товаровиробникам – юридичним особам, незалежно від організаційно-правової форми та форми власності. Також це можуть бути ФОПи, які не мають порушених справ про банкрутство; не перебувають у стадії ліквідації; не мають простроченої заборгованості за податками більш як шість місяців. Субсидії виробники отримуватимуть безповоротно в розрахунку на один гектар оброблюваних угідь, де вирощувалися гречка, жито, просо та овес (за виключенням післяукісних культур).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: