(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

“Напрямки розвитку аграрної освіти у регіоні” — тема круглого столу

30 липня 2019 року представники департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрації взяли участь у роботі «круглого столу» на тему: «Напрямки розвитку аграрної освіти у регіоні», який відбувся на базі відокремленого структурного підрозділу «Слов’янський коледж Луганського національного аграрного університету» за сприяння Луганського національного аграрного університету та підтримки проекту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Захід відбувся також за участі Ростислава Подольського – в.о. ректора Луганського національного аграрного університету та Брайана Миалковського – менеджера з економічного розвитку проекту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Під час роботи «круглого столу» обговорені питання щодо шляхів розвитку аграрної освіти регіону, створення умов для активної співпраці між аграрними навчальними закладами Донецької області, проектами міжнародної технічної допомоги та профільними органами державної влади.

В рамках заходу також відбулася дискусія з питань здійснення спільних кроків щодо вирішення проблемних питань, які стримують розвиток аграрної освіти.

Facebook
Pocket
Email
Print