Національна виставка агротехнологій "Агропром-2019"

Національна виставка агротехнологій “Агропром-2019”

Дніпро в черговий раз збере професіоналів аграрного бізнесу з усіх регіонів України!

Аграрна галузь протягом останніх кількох років є головним локомотивом вітчизняної економіки, в зв’язку з цим сільськогосподарські виставки стали більш затребуваними і актуальними, так як вони дозволяють фермерам реалізувати всі важливі завдання на бізнес майданчику. Також, вони сприяють налагодженню бізнес-контактів, обміну інформацією та укладення вигідних контрактів.

Тому поспішаємо повідомити, що стартувала підготовка до 18-ї Національної виставки агротехнологій «Агропром-2019», яка буде проходити з 27 лютого по 1 березня.

Вітчизняні та міжнародні торгові марки, провідні вітчизняні компанії і новатори українського агропромислового ринку вибирають виставку «Агропром» як кращу майданчик для демонстрації нових товарів і послуг.

На виставці будуть представлені українські компанії, крокуючі в ногу з часом, які пропонують ринку нові технології і допомагають підвищити виробленої і мінімізувати витратну частину в сільськогосподарських роботах.

Ви ознайомитеся з альтернативними джерелами енергії для опалення приміщень або сушки зерна, ефективними рішеннями в підвищенні щільності сінажу, економією рідких органічних добрив за допомогою сучасних технологій, інноваційними рішеннями для обробки грунту і багатьом іншим.
Також, експонентам та відвідувачам виставки випаде гарна нагода стати учасником науково-практичних заходів, які щорічно проводяться в рамках виставки.
Масштабна подія у сфері агробізнесу відбудеться на території холдингу «Агро-Союз», який знаходиться за адресою м Дніпро, вулиця Нижньодніпровська, 1.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у Національній агропромисловій виставці «Агропром-2019»!

Режим роботи виставки:

27 лютого з 10:00 – 17:00
28 лютого з 10:00 – 17:00
1 березня з 10:00 – 15: 00

Національна виставка агротехнологій "Агропром-2019"

Національна виставка агротехнологій "Агропром-2019"


Для отримання додаткової
інформації звертайтеся:
+380 (067) 639-86-79
agroprom@expometeor.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on pocket
Share on skype
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: