(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Навчальна програма з розвитку навичок підприємництва для мікро- та малого бізнесу від ПРООН та ФАО

В серпні-жовтні 2019 року Програма ООН із відновлення та розбудови миру, за фінансової підтримки Європейського Союзу, урядів Польщі та Японії проведе 40 бізнес-тренінгів з розвитку навичок підприємництва. Партнер – Державна служба зайнятості України. Виконавцем навчальної програми є ТзОВ «АйКю Холдинг».

Навчальна програма (тривалістю 5 днів) буде проведена у 40 містах Донецької та Луганської областей:

Донецька область: Бахмут, Велика Новосілка, Волноваха, Вугледар, Добропілля, Дружківка, Краматорськ, Красногорівка, Костянтинівка, Курахове, Лиман, Мангуш, Маріуполь, Мирноград, Нікольське, Новгородське, Покровськ, Селидове, Сіверськ, Слов’янськ, Торецьк.

Учасником тренінгу можуть стати:

• особи, які офіційно проживають у Донецькій або Луганській областях: мешканці місцевих громад, а також внутрішньо переміщені осіб (ВПО), які зареєстровані тут;
• навчання буде корисне особам, які розглядають можливість створення, відновлення чи розвитку підприємницької діяльності та планують подаватися на конкурс бізнес-грантів (інформація про умови та особливості чергової програми малих грантів буде оприлюднена на офіційному веб-сайті ПРООН).

Участь у навчанні – безкоштовна. Програма ООН із відновлення та розбудови миру повністю відшкодовує – на період навчання – усі типи видатків, які пов’язані з:

• забезпеченням житла (за потребою) для осіб, які проживають за межами населеного пункту, в якому проводяться тренінги;
• харчування на час проведення навчання;
• учасникам з інших міст, які бажають взяти участь у тренінговому навчанні, витрати на проїзд будуть відшкодовуватися лише в рамках області, в якій проводиться навчальна програма, за наявності проїзних документів (фіскальних квитків з датою виїзду);
• учасники забезпечуватимуться роздатковими навчальними матеріалами.

Щоб стати учасником тренінгу, необхідно зареєструватися за кнопкою «Реєстрація» на ФБ сторінці програми (Навчальна програма з розвитку навичок підприємництва на сході України) та пройти конкурсний відбір, який здійснюється на основі даних реєстраційної анкети та співбесіди.


Детальніше про саму програму та умови участі у ній можна дізнатися,
зателефонувавши за номерами – (099) 553-65-70, (096) 550-94-76.

Facebook
Pocket
Email
Print