(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Нова ера сільського господарства!

28 березня 2023 року представники департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації відвідали партнерську зустріч на якій долучились до обговорення питання використання агродронів в сучасних умовах, а також перспективи розвитку агродронів в Україні.
Актуальність застосування роботизованих технологій у сільському господарстві зростає кожного дня. Одним із найбільш ефективних рішень є використання безпілотників для захисту та живлення посівів, а також моніторингу сільськогосподарських угідь.
Однією з головних переваг використання агродронів є можливість збільшення ефективності та продуктивності виробництва, а також зниження витрат на робочу силу та застосування у післявоєнний період, у зв’язку з втратою агротехніки.
Завдяки навігації та технології обробки даних, агродрони дозволяють збирати більш точну та корисну інформацію, що дозволяє приймати кращі рішення щодо управління ресурсами.
Економія часу й коштів, підвищення точності роботи, оптимізація процесів – це лише частина переваг, що отримує сільгоспвиробник від застосування роботизованих технологій.
За допомогою агродронів можливе виконання, зокрема:
  • оперативного моніторингу полів;
  • ідентифікації проблемних ділянок з високою точністю;
  • контролю якості виконання посівних робіт, обробки грунту;
  • контролю якості роботи сільськогосподарської техніки;
  • диференційованого внесення добрив;
  • високоточного обміру полів з урахуванням рельєфу;
  • інвентаризації земельних ділянок, що перебуває в обробітку.
На сьогодні повітряний простір для цивільних користувачів закрито! Використання безпілотних повітряних апаратів в умовах, в яких перебуває наш регіон, з урахуванням обмежень, є неможливим.
Однак, розвиток технологій у сільському господарстві продовжується і треба вже сьогодні розуміти, що ми зможемо використовувати у агропромисловому виробництві завтра, після нашої перемоги!
Facebook
Pocket
Email
Print