(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Обласний День поля – 2021

17 червня 2021 року представники департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації взяли участь у обласному заході «День поля  – 2021», який відбувся на базі Державного підприємства дослідного господарства «Забойщик» Донецької державної сільськогосподарської дослідної станції НААН України (с. Розлив, Волноваський район, Донецька область).

Захід також відвідали представники місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств, міжнародних донорських організацій, підприємств з постачання насіння, мінеральних добрив та матеріально-технічних ресурсів.

Під час заходу були опрацьовані питання щодо підвищення актуальних знань та практичних навичок щодо прибуткового ведення сільського господарства, ознайомлення з інноваційними розробками наукових установ НААН України та основними елементами вирощування сільськогосподарських культур.

Під час практичної частини «Дня поля–2021» відбувся огляд демонстраційних ділянок озимих та ярих сільськогосподарських культур, зокрема, ділянок соняшнику та кукурудзи. Також учасники заходу мали можливість ознайомитися з виставкою сільськогосподарської техніки та обладнання.

Facebook
Pocket
Email
Print