(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Обласний День поля «Інноваційні технології вирощування сільськогосподарських культур в агрокліматичних умовах Донецької області»

11 червня 2019 року на базі Державного підприємства «Дослідне господарство «Забойщик» Донецької державної сільськогосподарської дослідної станції НААН України (с. Розлив Великоновосілківського району) відбувся обласний День поля на тему «Інноваційні технології вирощування сільськогосподарських культур в агрокліматичних умовах Донецької області».

В рамках цього заходу науковими співробітниками зазначеної установи було організовано проведення огляду демонстраційних ділянок, насіннєвих посівів озимої пшениці, ярого ячменю, соняшнику.

Крім того, учасників Дня поля було ознайомлено з новітніми системами живлення та захисту рослин.

Під час пленарної частини заходу наукові співробітники Донецької державної сільськогосподарської дослідної станції НААН України та представники провідних виробників насіння сільськогосподарських культур ознайомили учасників заходу з основними елементами сучасних технологій вирощування зернових та технічних культур в агрокліматичних умовах Донецької області, системою захисту посівів сільськогосподарських культур від шкідників, хвороб та бур’янів, а також були обговорені особливості цьогорічної збиральної кампанії. Також партнери продемонстрували свою продукцію та послуги.

Особливу зацікавленість представників сільськогосподарських товаровиробників викликала інформація щодо використання дронів-обприскувачів у виробництві сільгоспкультур із застосуванням елементів точного землеробства.

У обласному Дні поля взяли участь керівники та спеціалісти сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств області, представники департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрації та структурних підрозділів райдержадміністрацій з питань агропромислового розвитку.

Facebook
Pocket
Email
Print