(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Обстеження потенційно забруднених сільськогосподарських угідь!

Імовірно небезпечна територія – територія, яка на підставі непрямих ознак вважається потенційно забрудненою вибухонебезпечними предметами.
 
Нетехнічне обстеження – визначення, підтвердження або уточнення ймовірно небезпечних територій шляхом отримання прямих та непрямих ознак щодо імовірності забруднення цих територій вибухонебезпечними предметами без використання технічних засобів з їх пошуку.
 
Отже, першим етапом для очищення від вибухонебезпечних залишків обстрілів земельних ділянок є нетехнічне обстеження.
 
З метою створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану у регіоні в наступному році Прем’єр-міністр України доручив відпрацювати розмінування сільгосподарських угідь, які будуть засіватися навесні 2023 року.
 
Департамент агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації звертає увагу фермерських господарств та агровиробників, які продовжують здійснювати свою господарську діяльність на підконтрольній території області, на можливість спільно з представниками органів місцевого самоврядування та територіальними органами ДСНС опрацювати нагальну потребу в нетехнічному обстеженні потенційно забруднених сільськогосподарських угідь, пріоритетності їх обстеження щодо імовірності забруднення угідь вибухонебезпечними предметами, які можливо використовувати у проведенні посівних робіт (весняної посівної) 2023 року.
 
За інформацією Донецької обласної державної адміністрації на території області працюють 15 піротехнічних відділень ДСНС України, з яких 5 – з ДСНС Донеччини.
 
З 24 лютого піротехніками на території області вилучено 10239 одиниць вибухонебезпечних предметів, обстежено 341 га території.
 
Разом переможемо!
Слава Україні!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: