(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Оголошення щодо державної підтримки АПК в оновленому бюджеті 15.04.2020

13 квітня на позачерговому засіданні Верховної Ради депутати прийняли за основу і в цілому оновлений державний бюджет на 2020 рік.

Державна підтримка аграрного сектору економіки в оновленому бюджеті зберігається на рівні 4 млрд. грн.

Так, на здешевлення кредитів закладено 1,2 млрд грн. Це надасть доступ сільгоспвиробникам до пільгових кредитів та зменшить їх вартість до 5%.

На підтримку тваринництва виділено 1 млрд грн. За результатами програми очікується введення в експлуатацію понад 100 тваринницьких ферм та комплексів, створення 1 700 додаткових робочих місць.

1 млрд грн спрямують на компенсацію закупівель техніки та обладнання вітчизняного виробництва. Це, за розрахунками міністерства, дасть змогу збільшити обсяги реалізації вітчизняної техніки щонайменше на 15% у 2020 році.

На програму розвитку фермерства та кооперації заплановано 400 млн грн. Підтримка за цим напрямом спрямована на збільшення кількості об’єктів місцевої переробки сільськогосподарської продукції та збільшення рівня зайнятості сільського населення, підвищення рівня знань та вмінь у провадженні сільськогосподарської діяльності.

На підтримку галузі садівництва, виноградарства та хмелярства виділено 400 млн грн. Очікується збільшення нових насаджень інтенсивного типу на площі понад 4,0 тис. га, збільшення продукції з високою доданою вартістю за рахунок будівництва об’єктів зі зберігання та переробки, скорочення обсягів імпорту та створення нових робочих місць.

Facebook
Pocket
Email
Print