(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Відбувся конкурс на отримання фінансової підтримки на поворотній основі у розмірі, що не перевищує 500 тис. гривень

9 вересня 2021 року о 11:00 год, відбулося засідання регіональної комісії Донецького відділення Укрдержфонду за участі представників департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації з визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.08.2004 р. № 1102 (зі змінами).

Переглянути засідання в режимі on-line можливо на офіційній сторінці Донецького відділення Укрдержфонду в соціальній мережі Facebook.

Переможці конкурсу отримують фінансову підтримку на поворотній основі у розмірі, що не перевищує 500 тис. гривень, із забезпеченням зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів на строк до 5 років.

До участі в конкурсі допускаються всі фермерські господарства, крім тих, які мають заборгованість перед Укрдержфондом та його регіональними відділеннями, яких визнано банкрутами, щодо яких порушено справу про банкрутство та які перебувають у стадії ліквідації, а також у яких виявлено факти незаконного одержання та/або нецільового використання бюджетних коштів.

Перелік документів та умови на отримання на сайті фонду: www.udf.gov.ua

Facebook
Pocket
Email
Print