(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Онлайн засідання комітету по малому та середньому бізнесу Донецької торгово – промислової палати

Представники департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації Світлана Бусел та Олександр Нікітін взяли участь в роботі засідання Комітету по малому і середньому бізнесу Донецької торгово – промислової палати.
Засідання відбулось 29 березня 2023 року, під час нього президент Донецької торгово – промислової палати Максим Ануфрієв зазначив, що сьогодні як ніколи важливо відновлювати роботу бізнесу регіону. Він наголосив, що Донецька торгово – промислової палата працює – її робота не зупинялася ні на один день, тому що економіка потребує оперативності, а бізнес – допомоги та підтримки.
Учасникам засідання доведено інформацію щодо визначення підприємств, установ і організацій, які мають важливе значення для задоволення потреб територіальної громади в особливий період на території Донецької області, повідомлено про алгоритм включення до переліку об’єктів критичної інфраструктури підприємств харчової промисловості та про заходи бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств агропромислового комплексу.
Розглянули питання застосування вимог законодавства, яке регулює земельні відносини під час дії воєнного стану, зокрема, щодо звільнення від земельного податку та орендної плати за землі комунальної та державної власності, роботи Державного земельного кадастру, приділили увагу необхідності проводити інформування власників землі та землекористувачів, з приводу належного документування та фіксації завданої шкоди земельним ділянкам, з метою забезпечення належної підготовки аналітичної оцінки збитків, визначення загальних розмірів та обсягів шкоди та прогнозування розмірів витрат, пов’язаних з відшкодуванням збитків, та необхідності інформування уповноважених органів щодо випадків засмічення земельних ділянок і знищення врожаю внаслідок збройної агресії.
Представники Донецької торгово – промислової палати пропонують формувати пул проблемних питань на чергове засідання Комітету: пропозиції надсилати до секретаріату Комітету.
Контакти:
е-mail: oleg.bedzay@donetskcci.com
моб. (050) 347-85-73
Facebook
Pocket
Email
Print