ПОООН в Україні, в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP), запрошує мікро-, малі та середні підприємства Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей взяти участь у бізнес-виставці «Схід-Експо 2021». Проведення заходу попередньо заплановано на 13-14 жовтня 2021 року у Києві, залежно від епідеміологічної ситуації у країні. Виставка пройде в приміщенні Торгово-промислової палати України, за адресою вул. Велика Житомирська, 33.

Більш детальну інформацію можна отримати за тел. +38 (050) 450 87 32, +38 (050) 353 09 75 або на сайті: www.east-expo.com.ua.

Мета заходу

«Схід-Експо 2021» сприятиме розширенню ринків збуту та встановленню нових ділових зв’язків серед підприємців. Усі охочі зможуть взяти участь у тематичних дискусіях, удосконалити свої знання про бізнес-процеси на регіональному й національному рівнях та дізнаються про експортні можливості до ЄС та інших країн світу.

Близько 100 компаній матимуть можливість презентувати свою продукцію на виставкових стендах, зокрема товари харчової промисловості, текстилю, кераміки, а також соляні вироби, сувенірна продукція, IT-розробки, інженерне обладнання, 3D-принтери тощо.

Коли?

Проведення заходу заплановано на 13-14 жовтня 2021 року у Києві, залежно від епідеміологічної ситуації у країні. Виставка відбудеться у приміщенні Торгово-промислової палати України (Київ, вул. Велика Житомирська, 33).

Що?

Ярмарок. У межах «Схід-Експо 2021» відбудеться ярмарок, де всі учасники виставки зможуть реалізувати свою продукцію відвідувачам. Ярмарок рекламуватиметься окремо задля залучення до заходу якомога більшої кількості киян та гостей міста. Передбачено онлайн-трансляцію на сторінці ПРООН в Україні у FacebookYouTube та на сайті заходу.

Онлайн-виставка. У розділі «Онлайн-виставка» на сайті «Схід-Експо» та на сайті «Дія.Бізнес» розміщені профілі майже 150 підприємств. У кожному профілі є коротка текстова інформація про компанію, фотоматеріали та відеопрезентація підприємства. Також на зазначених сайтах протягом двох днів буде траснлюватись офлайн-виставка наживо.

Панельні дискусії. Керівництво областей, лідери громад, експерти та місцеві підприємці обговорюватимуть економічне відновлення та інвестиційні можливості на сході України.

Умови участі

Участь у «Схід-Експо 2021» для підприємств є безкоштовною. Програма ООН із відновлення та розбудови миру бере на себе всі витрати щодо оренди виставкової зали, виставкових конструкцій, вантажного транспорту для перевезення обладнання та продукції, організації B2B-перемовин, створення каталогу учасників та рекламної кампанії заходу.

Формати участі

1.   Підприємство бере участь у заході, виставляє свою продукцію у виставковому модулі (2х2/2х3 метри), надає інформацію для каталогу та сайту виставки, бере участь у B2B-перемовинах;

2.   Підприємство надає інформацію для каталогу виставки та бере участь у B2B-перемовинах;

3.   Підприємство лише бере участь у B2B-перемовинах;

4.   Підприємство лише надає інформацію для каталогу виставки;

5.   Підприємство бере участь в онлайн-виставці на сайті (також у комбінації з іншими форматами участі).

Реєстрація підприємців на участь у «Схід-Експо 2021» можлива за посиланням до 15 вересня.

Щоб надати інформацію для каталогу та сайту виставки треба заповнити анкету онлайн.

«Схід-Експо 2021» реалізується у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, Донецькою, Запорізькою, Луганською та Херсонською обласними державними адміністраціями, Донецькою обласною торгово-промисловою палатою та Торгово-промисловою палатою України. Захід організовано у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та Посольства США в Україні.

У 2017-2019 роках, «Схід-Експо» відбувався у Краматорську, СєвєродонецькуКиєві (двічі) та Львові. У 2020 році з огляду на карантинні обмеження, спричинені пандемією COVID-19, захід було організовано онлайн у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України. Загалом виставки відвідали понад 10000 людей, а 260 компаній місцевих виробників презентували свою продукцію. За підсумками заходу 70% учасників встановили ділові контакти з новими партнерами.

Карантинні заходи

З метою захисту здоров’я учасників та відвідувачів, організаторами будуть вжиті необхідні заходи для протидії поширенню пандемії COVID-19 під час проведення виставки, зокрема:

—      безконтактний температурний скринінг усім учасникам та відвідувачам;

—      наявність індивідуального захисту (маски, рукавички) та забезпечення антисептиками учасників та відвідувачів;

—      забезпечення одночасного перебування учасників та відвідувачів заходу з розрахунку не більше однієї особи на 5м2 приміщення та налагодження відстані між встановленими виставковими модулями – не менше 1,5 метри;

—      дезінфекція поверхонь, громадських та службових зон протягом часу проведення виставки.

У разі посилення карантинних заходів з боку уряду, організатори зберігають за собою право перенести виставку на інші дати.

Контактні особи для підприємств

·      Олексій Махніборода, координатор напряму на півночі Донецької області, Програма ООН із відновлення та розбудови миру, +380 50 450 8732, oleksii.makhniboroda@undp.org

·      Євген Бурлака, координатор напряму на півдні Донецької області та Запорізької області, Програма ООН із відновлення та розбудови миру, +380 50 353 0975, yevhen.burlaka@undp.org

·      Володимир Іщенко, координатор напряму в Луганській області, Програма ООН із відновлення та розбудови миру, +380 66 766 9585, volodymyr.ishchenko@undp.org

Для довідки

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: