(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Подання заявок на отримання рукавів для зберігання зерна для аграріїв продовжено до 23 жовтня 2022 року

Мінагрополітики та Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) розпочинають другий етап конкурсу для аграріїв, що не встигли подати свої заявки до 9 жовтня 2022 року.

Для участі у другому етапі потрібно подати заявку до 23 жовтня
2022 року
через Державний аграрний реєстр (https://www.dar.gov.ua/).

Нагадуємо, що за умовами програми, аграрії повинні мати від 100
до 10 тис. га в офіційному обробітку, а отримані рукави використати для зберігання власно вирощеної продукції. При цьому статус землевласника або землекористувача (власник чи орендар земельної ділянки) не важливий. Як і юридичний статус: погоджуються заявки як від юридичних осіб, так і від фізичних осіб-підприємців. Ключовою вимогою є обробіток землі на підконтрольній Україні території.

Найближчими днями учасники програми отримають у ДАРі підтвердження про надання допомоги та повідомлення щодо адреси складу для самостійного транспортування рукавів на територію аграрного господарства (сільськогосподарські товаровиробники Донецької області самостійно здійснюють вивіз рукавів з Дніпропетровської області).

Проект реалізується Мінагрополітики та ФАО за фінансової підтримки Канади, Японії та Minderoo Foundation на загальну суму 60,5 млн доларів США.

Інструкція щодо технології зберігання зерна у зерносховищах із застосуванням полімерних зернових рукавів за наступним посиланням:

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0176-11#Text

Докладніше на сайті Мінагрополітики:

https://minagro.gov.ua/news/agrariyi-otrimayut-ponad-30-tis-rukaviv-dlya-zberigannya-vrozhayu-rozpochato-drugij-etap-prijomu-zayavok

Facebook
Pocket
Email
Print