(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Позитивний зарубіжний досвід розвитку малих форм господарювання на селі

 УПДепартаментом розвитку сільської  місцевості, впровадження реформ та агропромислового розвитку облдержадміністрації вивчено польській досвід ефективного розвитку в сфері малого та середнього бізнесу в сільській місцевості. Позитивний зарубіжний досвід розвитку малих форм господарювання на селі  може бути корисний у впровадженні на території нашого регіону.

Враховуючи вищевикладене департаментом розроблені методичні рекомендації створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

Співробітництво департаменту розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового розвитку облдержадміністрації з Продовольчою та сільськогосподарською організацію ООН (FAO) має певні результати та перспективи.

apk2 apk3

Проводяться зустрічі та фахові дискусії щодо орієнтованості на присадибні господарства що дозволить дати населенню можливість забезпечення свіжими продуктами та отримати додатковий дохід (самозайнятість)

apk4

В перспективі співробітництва є реалізація та впровадження нових проектів у тому числі і при створенні сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

Facebook
Pocket
Email
Print